Połącz się z nami

Mocne słowa Roberta Janowskiego o zwolnieniu Kurdej- Szatan z TVP! „Nie dziwię się”!

Z życia gwiazd

Mocne słowa Roberta Janowskiego o zwolnieniu Kurdej- Szatan z TVP! „Nie dziwię się”!

O zwolnieniu Barbary Kurdej- Szatan z TVP jest ostatnio w mediach bardzo głośno. Dotychczasowa ulubienica produkcji, z dnia na dzień, pożegnała się ze stacją, gdzie prowadziła aż cztery programy rozrywkowe. Utrata pracy przez słynną blondynkę była szeroko komentowana przez inne gwiazdy show- biznesu. Robert Janowski również wypowiedział się na temat odejścia aktorki z TVP. Padły mocne słowa!

Jakiś czas temu, Robert Janowski, po ponad dwudziestu latach pracy w Telewizji Polskie , stracił pracę w stacji i został odsunięty od prowadzenia jednego z najpopularniejszych teleturniejów muzycznych „Jaka to melodia”. Niewątpliwie, dziennikarz był twarzą programu, dlatego dla fanów teleturnieju, decyzja produkcji była wielkim zaskoczeniem.

Teraz, w podobnej sytuacji znalazła się Barbara Kurdej- Szatan, która w Telewizji Polskiej prowadziła aż cztery programy. Z powodu swoich poglądów politycznych, które są dalekie idei władz stacji, została zwolniona z TVP.

Janowski w rozmowie z „Party” skomentował odejście aktorki. Prezenter wiele zdradził na temat współpracy z TVP:

„Nie dziwię się, w tej telewizji trzeba być po jednej stronie. Od jakiegoś czasu nie ma debaty publicznej i jakby bardzo ciężko jest obronić swoje zdanie, bo stajesz się od razu wrogiem. Szkoda bo warto ze sobą rozmawiać, dzięki temu może mniej byśmy się kłócili i może znaleźlibyśmy z tego  wyjście, a tak to, tak sobie myślę, że jeden kraj, a dwa narody… ”

Bez wątpienia Janowski nawiązał do swojej sytuacji, gdzie został zwolniony za wyrażenie swojego zdania i brak akceptacji zmian jakie miały nastąpić w „Jaka to melodia”. Przypomnijmy, że nowa produkcja teleturnieju muzycznego zamierzała wprowadzić nowy format programu, na który Robert nie chciał się zgodzić. Zamiast dojść do konsensusu, stacja TVP pozbawiła Janowskiego pracy, a na jego miejsce zatrudniła Norbiego.

Dziennikarz jednak nie ma co rozpaczać, bo od niedawna prowadzi nowy program muzyczny w TV Puls „Gra muzyka”.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry