Stylowa torebka marki „Pinko” Małgorzaty Rozenek-Majdan! To MUST HAVE w garderobie każdej modnej kobiety

18 maja 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan jest posiadaczką potężnej ilości modnych kreacji, które niejednokrotnie robiły wrażenie na kobietach. Sukienki, stylowe garnitury, modne kurtki i wyszukane obuwie to nie wszystko, co mieści się w jej kolekcji. Małgosia nie zapomina również o stylowych torebkach, a jedną z nich zaprezentowała właśnie na swoim Instagramie.

Kariera Małgosi Rozenek-Majdan

Małgorzata to jedna z najpopularniejszych osobowości w polskiej telewizji. Jej kariera rozpoczeła się w momencie emisji Perfekcyjnej Pani Domu, w której roli zobaczyliśmy oczywiście Małgorzatę. Następnie posypały się liczne zawodowe angaże. Tylko w ostatnim czasie pełniła ona rolę gospodyni w programie Projekt Lady, zagrała w kinowej produkcji oraz próbowała swoich sił w reality-show. Bezsprzecznie Magłosia Rozenek zajmuje stabilne miejsce w polskim show-biznesie i nie musi czuć zagrożenia osób trzecich.

Instagram Rozenek

Małgorzata nawet przebywając w domu aktywnie pracuje. Wszystko to za sprawą swoich profili w mediach społecznościowych, w których reklamuje różnego rodzaje produkty. Instagram służy jej również to kontaktu z fanami. Każdy obserwator jej profilu doskonale wie, że Małgosia uwielbia wchodzić w interakcję z internautami.

Jakie zdjęcia znajdziecie na jej profilu Małgosi? Przede wszystkim prezentujące zwykłą codzienność, fragmenty z pracy zawodowej, ujęcia całej rodziny i ciekawe stylizacje.

Nie da się ukryć, że profil Małgosi na Instagramie to prawdziwa skarbnica modowych inspiracji!

Stylowa torebka Małgosi firmy Pinko

Na jednym z najnowszych zdjęć uwagę zwraca modna torebka Małgosi. Pochodzi ona z popularnej firmy Pinko. Wykonana jest z naturalnej skóry licowej, a uwagę zwracają oryginalne ozdoby wykonane ze złotego metalu. Torebka Małgosi posiada komorę zapinaną na klapę i klips magnetyczny.

Znajdziecie ją w między innymi na stronie firmy eobuwie. Jej cena to 839 złotych!

Pinko, Model: Love Tiny Summer Pins 1 PE21 PLTT 1P226K Y72M

Jak podoba się Wam oryginalna torebka Małgorzaty? Jesteśmy pewni, że z jej udziałem uda Wam się stworzyć wspaniałą stylizację!

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan, Strona Eobuwie

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej