Monika Brodka w spocie SERIALU NETFLIXA. W jaką rolę się wcieliła? Zobaczcie!

29 lipca 2019
Przez: : P.Z.

Monika Brodka głosząc hasło „Bądź kimkolwiek chcesz” zagrała w spocie promującym trzeci sezon popularnego serialu platformy Netflix. Ciekawi jesteście co to za serial i w jaka rolę wcieliła się gwiazda?

Czwartego lipca na platformie Netflix ruszył trzeci sezon serialu o nastolatkach walczących ze złem. Nowy sezon „Stranger Things” ma liczyć osiem odcinków , gdzie będziemy mogli zobaczyć znane wielbicielom serialowe postacie- między innymi Jedenastkę, Dustina, Will’a, Mike’a, Joyce czy Jim’a Hopper’a.

Jak wiemy Netflix słynie z dobrego marketingu swoich produkcji tak też jest w tym wypadku. Pierwszy polski spot reklamujący serial nawiązywał do popularnego przed laty programu „Nie do wiary” z ówczesnym prowadzącym Maciejem Trojanowskim. Serial promują również murale, które pojawiły się w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

Najnowszy zaś filmik reklamujący produkcję pojawił się niedawno, a wystąpiła w nim Monika Brodka. Zgodnie z hasłem „Bądź kimkolwiek chcesz” wcieliła się w rolę trzech głównych postaci w akompaniamencie klimatu i muzyki z serialu.

„Wszyscy mi mówią, że wyglądam jak te dzieciaki ze „Stranger Things”– tak patrząc w lustro mówi artystka w pierwszych sekundach spotu.

Zobaczcie jak wygląda Brodka jako Willa Byersa, Dustina Hendersona i Eleven !

„Strzeżcie się Łupieżcy Umysłów!!! Dziekuję całej ekipie za tę fantastyczną przygodę Grrrrrr!!!!!” – napisała Monika Brodka na swoim Instagramie.

Dla artystki było to na pewno wyzwanie! A jak wam się podoba Brodka w nowej roli?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz