Połącz się z nami

Monika Janowska: [wiek, kariera, Robert Janowski, Instagram]

Opisy gwiazd

Monika Janowska: [wiek, kariera, Robert Janowski, Instagram]

Monika Janowska jest żoną Roberta Janowskiego, znanego wielu widzom z roli prowadzącego w programie Jaka to melodia?. Internauci poszukują również informacji o jego drugiej połówce. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego tuż poniżej!

Monika Janowska: wiek

Jeśli zastanawiacie się, co wiadomo o życiu prywatnym żony Roberta Janowskiego, doskonale trafiliście. Mianowicie, w sieci udało nam się dotrzeć do informacji, że kobieta urodziła się 5 sierpnia 1974 roku. W związku z tym, łatwo policzyć, że aktualnie ma 46 lat. Co ciekawe, jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Jakiś czas temu było o niej głośno w związku z jej zamieszaniem w aferę futrową. Mianowicie, wraz z przyjaciółką zostały posądzone o kradzież futer. Jednakże, po procesie zarzuty zostały wycofane. Niestety, przez całą sprawę Janowska spotkała się z dużym hejtem, co doprowadziło ją do nerwicy.

Zobacz także: Co wiemy o Lindzie z programu 40 kontra 20?

Monika Janowska: mąż

Jak się okazuje, kobieta ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jej pierwszym mężem był operator filmowy Włodzimierz Głodek. Następnie, związała się z D’Aldo Romano, choć ich małżeństwo trwało jedynie dwa lata. Niestety, na próżno szukać w sieci bardziej szczegółowych informacji na temat jej życia w tym okresie.

Robert Janowski to trzeci mąż Moniki Janowskiej.

Monika Janowska: Robert Janowski

Trzecim i aktualnym mężem Moniki Janowskiej jest były prowadzący programu Jaka to melodia? – Robert Janowski. Jak się okazuje, historia ich miłości jest bardzo ciekawa. Mianowicie, mężczyzna dostrzegł swoją przyszłą partnerkę na zdjęciach znajomych. Niedługo później, odezwał się do niej i wtedy rozpoczęła się ich piękna, wspólna przygoda. Po niespełna roku zdecydowali się pobrać. Mimo, że wyglądają na bardzo kochające się małżeństwo, zapewniają, że oni także miewają trudniejsze momenty.

Monika Janowska: Instagram

Żona Roberta Janowskiego prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jan.owska. Okazuje się, że na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 20 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry