Połącz się z nami

Monika Lewczuk [wiek, kariera muzyczna, wybory Miss, Instagram]

Opisy gwiazd

Monika Lewczuk [wiek, kariera muzyczna, wybory Miss, Instagram]

Monika Lewczuk to polska piosenkarka, która na swoim koncie ma również ogromne sukcesy w prestiżowych wyborach Miss, a w tym wyjątkowy tytuł I Wicemiss Polski 2009 oraz wiele więcej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej pięknej i bardzo utalentowanej artystce zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Monika Lewczuk: wiek

Monika Lewczuk urodziła się 10 czerwca 1988 roku co oznacza, że w tym roku skończy 33 lata. Kobieta mierzy 177 cm wzrostu i może pochwalić się szczupłą sylwetką. Po nauce na niższych szczeblach szkolnictwa rozpoczęła studia na Politechnice Warszawskiej, na kierunku administracji. Co ciekawsze Monika ukończyła również szkołę muzyczną w klasie fortepianu!

Monika Lewczuk: kariera muzyczna

W 2014 roku mogliśmy podziwiać Monikę w piątej edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie zakwalifikowała się do drużyny Marka Piekarczyka. Dotarła do etapu bitew. Po udziale w programie nawiązała współpracę z wytwórnią Universal Music Polska. W lipcu 2015 roku wydała debiutancki singiel „#Tam tam”, który skomponowała z Sarsą oraz Rafałem Malickim. Na swoim koncie ma wiele innych, znanych singli, które niejednokrotnie podbijały listy przebojów. Pod koniec 2016 roku została zaproszona do współpracy z popularnym piosenkarzem pochodzenia hiszpańskiego – Álvaro Solerem, z którym zaśpiewała w utworze „Libre”. Piosenka zyskała ogromną popularność.

Monika Lewczuk: wybory Miss

Choć większość z Was może kojarzyć Lewczuk ze świata muzyki, należy zaznaczyć, że Monika swoją karierę zaczynała właśnie w świecie modelingu. W 2009 roku została Miss Mazowsza. Dzięki temu zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego. W finale Miss Polski 2009 otrzymała wysoki tytuł I Wicemiss. Rok 2009 był dla niej bardzo owocny. Zdobyła wówczas również tytuł I Wicemiss w międzynarodowych wyborach Miss Globe International w Albanii.
Dwa lata później była godną reprezentantką naszego kraju w innym, międzynarodowym konkursie piękności Miss Supranational 2011, który zwyciężyła! Przez następne lata pracowała jako modelka w Mediolanie.

Monika Lewczuk: Instagram

Monika jest bardzo aktywna w sieci. Jej profile znajdzie zarówno na portalu Facebook oraz Instagramie – ten pod nazwą @monika_lewczuk. Na profilu utalentowanej artystki znajdziecie przeróżne zdjęcia. Szczególnie dominują te, pokazujące fragmenty jej kariery zawodowej, licznych koncertów oraz zapowiadające jej kolejne aktywności w świecie muzyki. Znajdziecie tam również ujęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz zwykłą codzienność Moniki. Profil I Wicemiss Polski 2009 obserwuje blisko 30 tysięcy fanów.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry