Połącz się z nami

Monika Miller zagra w serialu! Gdzie zobaczymy wnuczkę premiera?

Monika Miller

News

Monika Miller zagra w serialu! Gdzie zobaczymy wnuczkę premiera?

Już niebawem Monika Miller pojawi się na ekranach naszych telewizorów. Wnuczka premiera -Leszka Millera zagra w serialu stacji Polsat, który już we wrześniu ponownie zagości na naszych ekranach. W jakiej produkcji ją zobaczymy? Poznajcie więcej szczegółów! Monika Miller zagra w serialu!

Monika Miller to bez wątpienia osoba obok której ciężko przejść obojętnie. Urodziła się w 1995 roku 11 sierpnia. Uczyła się w prestiżowej angielsko-amerykańskiej szkole World Hill Academy w Warszawie, a następnie zainteresowała się grafiką. Z powodu swojego charakterystycznego wyglądu, próbowała swoich sił jako modelka alternatywna.

Zapewne wiele osób pamięta Monikę, kiedy wzięła udział w popularnym show „Taniec z Gwiazdami„. Co więcej, w jednym z odcinków miała nawet okazję zatańczyć ze swoim dziadkiem.

Zobaczcie: Taniec z Gwiazdami- Leszek Miller na parkiecie! Kubicka wymachuje tyłkiem przed twarzą Grabowskiego!

To właśnie dzięki tej produkcji dała się poznać szerszemu gronu publiczności, a jej profil w mediach społecznościowych zgromadził już ponad 100 tysięcy obserwatorów.

To właśnie tam możemy zobaczyć zjawiskowe zdjęcia Moniki, na których bardzo często pokazuje swoje wytatuowane ciało. Jak się teraz okazuje, Miller zagra w serialu stacji Polsat i bez wątpienia będzie o niej jeszcze głośno!

Monika Miller zagra w serialu!

Monika wcieli się w rolę tajemniczej Żanety Kujawskiej w serialu „Gliniarze”. Jak możemy się dowiedzieć, zagra ona tam specjalistkę od cyberprzestępczości, a swoimi hakerskimi umiejętnościami zaskoczy nawet dotychczasowego informatyka, w którego postać wciela się Michał Głowacki.

Sama Monika na swoim Instagramie poinformowała, że w końcu może podzielić się tą wiadomości:

„Od dziś już oficjalnie! 🖤☀️ Bardzo się cieszę że mogłam dołączyć do rodziny @gliniarze @polsatofficial Mam nadzieje że tak samo jak ja nie możecie się już doczekać nowego sezonu! 🔥😎”

Jak się również okazuje, w serialu zobaczymy Laurę Samojłowicz, która wcieli się w postać Weroniki Grot.

W nowym sezonie „Gliniarzy” będziemy świadkami historii, które w dużej mierze inspirowane są najgłośniejszymi wydarzeniami z ostatnich miesięcy. Tym razem detektywi nie tylko skupią się na rozwiązywaniu spraw w naszej stolicy, ale również będą pomagać oddziałom policji w podwarszawskich wsiach i miasteczkach.

My nie możemy się już doczekać, aż zobaczymy Monikę w akcji! A Wy, oglądacie „Gliniarzy”?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry