Połącz się z nami

Monika Przybył: [wiek, wzrost, Miss Polonia, Instagram]

Opisy gwiazd

Monika Przybył: [wiek, wzrost, Miss Polonia, Instagram]

Kolejną z kandydatek do zdobycia tegorocznego tytułu Miss Polonia jest Monika Przybył. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna ma realne szanse stanąć do walki o najwyższe cele. Zanim jednak będziemy mieli okazję oglądać ją podczas finałowej gali konkursu, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Miss Polonia Official (@miss.polonia)

Monika Przybył: wiek

Z oficjalnych informacji zamieszczonych na stronie internetowej Miss Polonia dowiadujemy się, że Monika ma 21 lat. W jednym z udzielonych wywiadów zdradziła, że jest na trzecim roku studiów prawniczych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Nie ukrywa, że daje jej to dużo satysfakcji, a oprócz tego może pomagać innym ludziom, z czego czerpie pozytywnych emocji. Za sobą ma już nawet praktykę zawodową, co tylko utwierdziło ją, że podjęła dobrą decyzję planując swoją przyszłość. Ponadto, interesuje się ekologią oraz zdrowym stylem życia.

Monika Przybył: wzrost

Monika należy do grona wysokich kobiet. Mianowicie, ma 179 cm wzrostu. Bez dwóch zdań pomogło jej to w karierze sportowej. Dziewczyna bowiem od wielu lat trenuje lekkoatletykę, a dokładniej skok wzwyż. Okazuje się, że pochodzi ze sportowej rodziny. Z różnymi dyscyplinami ma kontakt od najmłodszych lat. Głównym prowodyrem jej pasji był dziadek, który zaszczepił w niej miłość do sportu. Za cel stawia sobie udział w Mistrzostwach Europy, jeśli oczywiści planów nie pokrzyżuje jej żadna kontuzja.

Monika Przybył: Miss Polonia

Podczas gali finałowej, która według zapewnień organizatorów odbędzie się na przełomie grudnia 2020 roku i stycznia 2021 roku, Monika będzie rywalizowała z pozostałymi dziewiętnastoma kandydatkami. Do tej pory, tytuł najpiękniejszej kobiety zdobyły między innymi Agata Biernat, Marcelina Zawadzka oraz Paulina Krupińska.

Monika Przybył: Instagram

Konto Monika na Instagramie znajdziemy pod nazwą @monikaprzybyl_. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 2 tysiące użytkowników. Jesteśmy przekonani, że liczba ta szybko wzrośnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry