Monika Wawrzak: [wiek, Królowe życia, sklep, Instagram]

2 lipca 2021
Przez: : KS

Wszystko wskazuje na to, że Monika Wawrzak dołączy do grona gwiazd programu Królowe życia, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem telewidzów. Zanim jednak tak się stanie, sprawdźmy, ile ma lat, czym zajmuje się na co dzień oraz czy prowadzi swoje media społecznościowe. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Monika Wawrzak: wiek

Wielu internautów zastanawia się, ile lat może mieć kobieta, która prawdopodobnie stanie się kolejną gwiazdą programu Królowe życie emitowanego na antenie TTV. Jednakże, w sieci na próżno jeszcze szukać informacji na ten temat. Wiek Moniki poznamy na pewno w odcinku, w którym zadebiutuje na szklanym ekranie. Natomiast w sieci udało nam się dotrzeć do informacji na temat jej wykształcenia. Otóż okazuje się, że Wawrzak ukończyła studia magisterskie na kierunku turystyka międzynarodowa i hotelarstwo. Co ciekawe, jej synem jest Filip Wawrzak znany z mediów społecznościowych.

Zobacz także: Co wiemy o Krzysztofie Byniaku – narzeczonym Magdy Narożnej z zespołu Piękni i młodzi?

Monika Wawrzak: sklep

Przyszła Królowa życia na co dzień zajmuje się prowadzeniem butiku z odzieżą. Dużym zainteresowaniem cieszą się jej live’y w mediach społecznościowych, podczas których prezentuje dostępny tam towar. Jakiś czas temu, na jednym z nich doszło do incydentu, który nie uciekł uwadze internautów. Mianowicie, ich zdaniem jedna z klientek została wyrzucona stamtąd na siłę. Jednakże, właścicielka wydała specjalne oświadczenie, w którym wyjaśniła, iż awanturująca się kobieta została kulturalnie wyproszona z butiku.

Synem Moniki Wawrzak jest Filip Wawrzak.

Monika Wawrzak: Królowe życia

Jak wiadomo od jakiegoś czasu z udziału w programie Królowe życia zrezygnowała Sylwia Peretti. Niewątpliwie fakt ten był dużym zaskoczeniem dla jej fanów. W sieci szybko pojawiły się spekulacje, że jej miejsce zajmie właśnie właścicielka butiku. Myślicie, że widzowie obdarzą ją sympatią co najmniej tak, jak jej poprzedniczkę?

Monika Wawrzak: Instagram

Nowa gwiazda, którą prawdopodobnie poznamy już niebawem w programie Królowe życia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @monika.wawrzak. Na chwile obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 7 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej