Monika Zamachowska obraziła gości „Pytania na Śniadanie”! Poszło o matury!

7 maja 2019
Przez: : M.J

Program Pytanie na Śniadanie od wielu lat gości na antenie TVP2. W jednym z nich gościły gwiazdy, które wspominały swoje matury. Prowadzący, Monika Zamachowska i Michał Olszański swoimi niestosownymi żartami mogli urazić zaproszonych gości, a wszystko przez matury. Zobaczcie!

Matura 2019

Matury to aktualnie temat na czasie. W całej Polsce uczniowie podchodzą do swojego egzaminu dojrzałości i właśnie podczas jednego z odcinków PnŚ, prowadząca Monika Zamachowska wraz z Michałem Olszańskim postanowili zapytać zaproszone gwiazdy, jak one wspominają swoje matury. Na kanapie pojawili się między innymi, YouTuber z programu Matura to bzdura, blogerka Angelika Mucha i aktor Konrad Skolimowski. Goście wspominali jak wyglądały ich przygotowania do matury i co było dla nich największym wyzwaniem w tym czasie. Jednak niektóre komentarze prowadzących naprawdę mogły całą trójkę wprowadzić w zakłopotanie!

Zobacz także: Koniec związku Zamachowskich!

Monika Zamachowska w Pytaniu na śniadanie

Na samym początku Monika Zamachowska zaczęła żartować z ocen YouTubera, Adama Drzewieckiego.

„Ale z polskiego dostałeś dostateczny? No, Adam… Ja nie wiem, czy my możemy współpracować teraz”– powiedziała na starcie Zamachowska.

Dalej temat rozmowy poszedł w stronę matematyki. Angelika Mucha stwierdziła, że zawsze lubiła ten przedmiot i nie był on dla niej nigdy problemowy.

„Matematykę zdałam na ponad 90 procent, bo ja ją lubię, jestem ścisłowcem. Dlatego bardziej stresowałam się polskim ustnym”– powiedziała blogerka.

Wtedy Michał Olszański zadał jej pytanie, ile to jest siedem razy siedem. Najwyraźniej młodą gwiazdkę zbiło to z tropu, bo nie mogła kontynuować swojej wypowiedzi, lecz ze swoimi ciętymi żartami z pomocą przyszła Zamachowska.

„Teraz ją obraziłeś, teraz ją tak obraziłeś. No zobacz na tę twarz”.

Jednak to końcowa część całej rozmowy naprawdę mogła urazić gości siedzących na kanapie w studiu, kiedy to prowadząca zwróciła się do kamery, żeby podsumować cały wywiad.

„Wszystkim życzymy powodzenia, połamania piór, trzymamy kciuki. Patrzcie, jak oni zdali, to wy też zdacie”-powiedziała wyraźnie zadowolona, jednak widząc miny gości dodała

„Jak my wszyscy zdaliśmy, to i wy zdacie”!!!

Niestety ale niestosowne żarty Zamachowskiej, jak i cała rozmowa prowadzących mogła urazić gości w studio.

Myślicie, że mieli prawo czuć się urażeni słowami prowadzących?

Źródło: Instagram Moniki Zamachowskiej / PNŚ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz