Połącz się z nami

Monika Zielińska zdradziła, jakiego podkładu używa – teraz kupicie go w promocyjnej cenie!

Monika Zielińska

Moda i uroda

Monika Zielińska zdradziła, jakiego podkładu używa – teraz kupicie go w promocyjnej cenie!

Podkład to dla wielu kobiet jeden z najważniejszych kosmetyków. Jakiego używa Monika Zielińska? Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedziała o swoim ulubionym produkcie!

Kilka słów o Monice

Monika Zielińska zyskała popularność dzięki udziałowi w randkowym programie Love Island. Wyspa miłości. Uczestniczka pojawiła się w programie mniej więcej w połowie jego trwania, a swoim wejściem zrobiła piorunujące wrażenie na uczestnikach. Trzeba przyznać, że wielu mężczyzn nie mogło oderwać od Moniki wzroku. Najbardziej zachwycił się nią Jędrek, który robił co w swojej mocy, aby zbliżyć się do kobiety. Ostatecznie z tej relacji nic większego nie powstało, a Monika ku zdziwieniu wielu widzów szybko pożegnała się z programem.

Warto wspomnieć, że Monika odeszła z programu razem z Brunem. Podczas live’u z Karoliną Gilon, byli Islandersi poinformowali, że postanowili stworzyć związek. Informacja ta wzbudziła sporo emocji, a widzowie nie kryli swojego zaskoczenia.

Zobacz także: Związek Moniki i Bruna

Monika Zielińska zdradziła, jakiego podkładu używa

Dzięki udziałowi w programie, Monika zyskała pokaźne grono fanów, które z zapartym tchem śledzi jej życie i oczywiście aktywność w mediach społecznościowych. Warto zauważyć, że grono obserwatorów Moniki na samym Instagramie zdecydowanie się powiększyło, a jej profil obserwuje ponad 60 tys. osób.

W jednej z ostatnich relacji, Monika odpowiadając na pytanie internauty zdradziła, jakiego podkładu używa. Okazuje się, że modelka postawiła na markę KVD Beauty. Podkład True Portrait Foundation charakteryzuje się średnim kryciem i matowym wykończeniem. Warto zaznaczyć, że formuła produktu jest w pełni wegańska i dostępna jest w aż 40 odcieniach, dzięki czemu każdy powinien znaleźć odpowiedni kolor dla swojej cery.

Produkt kosztuje 165 zł za 30 ml, jednak obecnie jest w promocyjnej cenie. W perfumerii Sephora dostaniecie go za jedyne 81,90 zł. LINK TUTAJ.

Podkład Moniki Zielińskiej

A jaki jest Wasz ulubiony podkład?

źródło: Instagram Moniki Zielińskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry