Połącz się z nami

Moro pokazała jak dba o formę w ciąży! Czy aby na pewno jest to bezpieczne?

Z życia gwiazd

Moro pokazała jak dba o formę w ciąży! Czy aby na pewno jest to bezpieczne?

Joanna Moro za niedługo na świecie przywita swoje trzecie już dziecko. Media dopiero po jakimś czasie dowiedziały się o tym fakcie, który na początku udało jej się ukryć. Teraz jednak, jak widzimy na jej koncie w mediach społecznościowych chętnie chwali się swoim stanem błogosławionym. Joanna Moro pokazała jak dba o formę nawet podczas ciąży!

Joanna Moro jest już mamą dwóch słodkich chłopaków. Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia Mikołaja i Jeremiego. A teraz do tej dwójki dołączy kolejny maluch.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B2dnIGwI6XB/

Jak możemy również zauważyć, jest ona bardzo aktywna i nawet w ciąży nie pozwala sobie na labę od ćwiczeń.

Na jej profilu możemy zobaczyć jak aktywnie spędza dzień ze swoimi pociechami, jednak nie zapomina o sobie. Pomimo tego, że jej brzuch jest coraz większych rozmiarów to nie przeszkadza jej to w dbaniu o sylwetkę!

Moro pokazała jak dba o formę w ciąży! Czy aby na pewno jest to bezpieczne?

Jak widzimy na zdjęciach sport jest dla niej bardzo ważny, a w stanie błogosławionym Joanna chętnie uprawia jogę!

„Dobrze jest w ferworze codziennych zmagań z rzeczywistością uciec przynajmniej na chwile do świata spokoju i beztroski – cudownego powietrza, ciszy i spokoju w gronie najbliższych i przyjaciół. Pielęgnujemy nasze relacje z najbliższymi – to podstawa szczęścia”– czytamy pod zdjęciami wpis gwiazdy.

Niektóre ćwiczenia zwróciły uwagę internautów, którzy zastanawiają się, czy aby na pewno jest to bezpieczne dla dziecka.

Joanna nie stroni od dosyć skomplikowanych pozycji, na które niejedna kobieta w ciąży by się nie odważyła.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B2dnIGwI6XB/

Niemniej jednak na pewno dobrze wie co robi i nie ryzykowałaby zdrowia swojego nienarodzonego dziecka, gdyby nie była pewna, że może je wykonywać!

Jesteśmy pełni podziwu dla niej, że pomimo ciąży i wielu obowiązków, jakie zapewne ma z dwójką, jeszcze całkiem małych dzieci, potrafi znaleźć chwilę dla siebie!

A Wy co uważacie o takich ewolucjach w ciąży?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry