Połącz się z nami

Mrozowska zachwyca nową fryzurą. „Słowiańska krew”.

Mrozowska zachwyca nową fryzurą

Moda i uroda

Mrozowska zachwyca nową fryzurą. „Słowiańska krew”.

Ewa to gwiazda jednego z pewnością najchętniej oglądanych programów stacji TTV. W „Gogglebox” jest ona od samego początku i nie raz pokazywała się tam w różnie upiętych włosach. Tym razem na Instagramie Mrozowska zachwyca nową fryzurą. Zobaczcie!

Ewa Mrozowska i jej koleżanka Sylwia Bomba to bohaterki programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Dziewczyny od pierwszej edycji na oczach widzów komentują często w zabawny sposób telewizyjną rzeczywistość.

Większości swoich fanów kojarzą gwiazdy „Googlebox” kojarzą się przede wszystkim z programem. Jednak należny pamiętać, że mają swoje zajęcia poza show. Ewa jest bowiem cenioną wizażystką, która wykonuje makijaże również znanym z show- biznesu gwiazdom. Robi to z wielką pasją, co z pewnością doceniają jej klientki.

Mrozowska jest także świeżo upieczona mamą, która do pracy wróciła na krótko po porodzie. Szybko zdecydowała się godzić opiekę nad Leonem z pracą zawodową. Mogliśmy być nawet tego świadkami, gdyż Sylwia Madeńska, której robiła make-up, wszystko zrelacjonowała na Instagramie. Wtedy mogliśmy zobaczyć prawdopodobnie pierwszy raz niepomalowaną Ewę.

W pracy nie raz pewnie pojawia się w naturalnej odsłonie, jednak Ewa Mrozowska bez makijażu, to dość niecodzienny widok dla jej fanów. Najczęściej bowiem na Instagramie możemy ją oglądać w pełnym makijażu i modnej stylizacji. Nie raz przykuwa również uwagę obserwatorów swoimi fryzurami.

Mrozowska zachwyca nową fryzurą.

Tym razem Ewa Morozowska na Instagramie zachwyciła swoich obserwatorów. Zamieściła ona bowiem zdjęcie w jednej ze swoich ulubionych fryzur i trzeba przyznać, że wygląda w niej świetnie.

Dwa warkocze z zaplecionymi do tego „kłosami”, ułożone dodatkowo w lekkim nieładzie, bardzo dobrze do niej pasują. Podkreślają również urodę wizażystki.

Zobaczcie sami!

„Słowiańska krew 😂 ♥️ uwielbiam takie fryzurki to i przyszpanuje z fotką 🤪 kto lubi takie włoski ? 😃 💁🏼‍♀️ kochana dziękuje @vertis.hair ♥️”– napisała pod zdjęciem Ewa

Mrozowska zachwyca nową fryzurą
Źródło: https://www.instagram.com/p/CA0W4YIHqVp/

I jak wam się podoba Ewa w takiej fryzurze?

Swoim obserwatorom na Instagramie niewątpliwie spodobała się bardzo. Można to ocenić po liczbie pochlebnych komentarzy. Tak napisali niektórzy:

„Ale ci pięknie ❤️🔥😘”

„Piękna 😍😍😍 18 jak nic 🔥🔥🔥🔥”

„Piękne włosy 😍”

„Jaka śliczna fryzura 😍❤️”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry