Mucha jako jurorka “Dance Dance Dance”. Widzowie surowo ocenili jej debiut.

1 marca 2020
Przez: : P.Z.

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu programu “Dance Dance Dance”, a tam z pewnością spore zmiany. W fotelu jurorskim zasiadła bowiem w miejsce Ewy Chodakowskiej – Anna Mucha. Nie jest to jej debiut jako jurorki jednak w tym programie owszem. Mucha jako jurorka “Dance Dance Dance”. Jak ocenili ją w tej roli widzowie? Nie brakuje komentarzy na ten temat. Zobaczcie!

Anna Mucha to aktorka, a także charyzmatyczna osobowość, która niewątpliwie miała już wcześniej styczność z tańcem. Ania razem z Rafałem Maserakiem wygrała w 2009 roku “Taniec z gwiazdami“, a następnie była jurorką w innym tanecznym show “You can dance”. Teraz przyszedł czas dla niej na kolejne wyzwanie.

Program “Dance Dance Dance” 29 lutego po rocznej przerwie wrócił na antenę TVP 2 z nową prowadzącą, a także odmienionym jury. Do Roberta Kupisza i Idy Nowakowskiej dołączyła bowiem właśnie Mucha. Dzisiaj zaś widzowie mogli zobaczyć jej debiut w tej roli.

Mucha jako jurorka “Dance Dance Dance”

Anna z pewnością w pierwszym odcinku przykuła uwagę swoim głębokim dekoltem, a także dość surowymi ocenami uczestników. Szczególnie krytyczna była dla Kasi Stankiewicz, zarówno oceniając jej duet, jak i solowy występ.

Ty jesteś w tym show-biznesie wiele lat. Zastanawiałam się, czy jesteś, przepraszam, taką mimozą, czy zadziorą. Jesteś tą drugą.“- powiedziała do Kasi Stankiewicz po pierwszym występie.

Niestety między innymi przez krytycy uwagi, została ona najlepiej odebrana. Widzowie rozpisywali się w komentarzach, nie szczędząc swoich ocen. Zobaczcie, co napisali niektórzy na Instagramie:

“Nie pokazałaś się z fajnej strony,szok gdy zobaczyłam, co mówiłaś do tej Stankiewicz po jej tańcu, kim ty jesteś, żeby tak kogoś obrazić i jechać po nim szok”

“Anna M. nie zna się, a udaje specjalistę 🙂 tragedia. Wielka ,,paniusia”. Straciła w moich oczach. Chodakowska powinna wrócić”

“Mucha najgorszy juror ever! 🤣🤣”

“Anna masakra!! Żadna specjalistka, a ocenia gorzej niż Ida! Mam wrażenie, ze Ida broni ich przed oceną Ani. Zdecydowanie zbyt surowo…”

“Też mam podobne odczucia… oglądam i się denerwuje, w jaki sposób P. Ania komentuje taniec i uczestników… Ida profesjonalna tancerka ma więcej do powiedzenia i już jej powiedziała na wstępie co myśli o jej ocenach i krytyce.”

“Z każdą minutą coraz mniej lubię Panią Anię Muchę”

Ciekawe czy w kolejnych odcinkach Ania jednak zdoła przekonać do siebie widzów?

A wy oglądaliście pierwszy odcinek “Dance Dance Dance” 2? Jak oceniacie Annę Muchę w fotelu jurorskim?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej