Połącz się z nami

Muniek Staszczyk wypowiedział się na temat Dawida Podsiadło!

Z życia gwiazd

Muniek Staszczyk wypowiedział się na temat Dawida Podsiadło!

Muniek Staszczyk wypowiedział się na temat Dawida Podsiadło! Znany muzyk wypowiedział się na temat popularnego i lubianego Dawida Podsiadło. Przyznał, że mylił się co do artysty! Zobaczcie jego wyznanie!

Muniek Staszczyk, a właściwie Zygmunt Marek Staszczyk urodził się 5 listopada 1963 roku. Polski muzyk, współzałożyciel, lider, wokalista oraz autor tekstów, a nawet w początkowym okresie basista zespołu T.LOVE.

Swoją aktywność muzyczną oraz w świecie show-biznesu rozpoczął w roku 1982. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci – Jana i Marii. 17 lipca bieżącego roku artysta przebywający w Londynie doznał wylewu. W związku z tym wszystkie koncerty zostały odwołane.

W połowie października Muniek wydał swój trzeci solowy album – „Syn miasta”. Album powstał przy współpracy z innymi, popularnymi artystami. 10 utworów skomponowanych zostało przez artystów tj.: Wojciech Waglewski, Kasia Piszek, Błażej Król oraz Dawid Podsiadło.

Muniek Staszczyk wypowiedział się na temat Dawida Podsiadło!

Jak donosi „Gala” popularny piosenkarz Dawid Podsiadło, którego utwory zyskały ogromną sympatię fanów skomponował dla Staszczyka kilka utworów(kompozycji). Jak się okazało, jeden z nich tak bardzo wpadł w ucho artyście, że napisał do niego nawet tekst! Podsiadło nie był wówczas w dobrym humorze. W jednym z wywiadów przyznał:

 „To była jesień 2018 r. Pogoda była jakaś taka smutna. Siedziałem na kanapie, coś mnie gryzło. W dodatku jakoś męczyła mnie ta po-PiS-owska histeria, te marsze, które zalały Polskę.”

Utwór „Pola” to pierwszy singiel z nowej płyty Muńka. Tytułowa Pola to alegoria Polski. Do utworu powstał nawet teledysk, na którym widzimy Agatę Buzek wcielającą się w rolę „Poli”.

Co ciekawsze Muniek w wywiadzie przyznał również, że nie od początku pałał sympatią do Dawida. Okazuje się, że legendarny wokalista T.Love uprzedzony był do Podsiadły ze względu na jego rozpoczynającą się karierę poprzez udział w talent show. Muniek stwierdził, że mężczyzna uczestniczący w takich konkursach nie może być inteligentny. Jak się okazało za szybko i zbyt powszechnie ocenił muzyka:

„Nieufnie do niego podchodziłem. Myślałem: skoro facet jest z telewizyjnego talent show, to nie może być inteligentny. Myliłem się. Napiliśmy się, pogadaliśmy, okazało się, że podobnych kapel słuchamy. On mi mówi, że do T.Love ma szacunek, bo jako małolat nas słuchał. Ja na to, żeby nie kokietował starucha, ale jak zaśpiewał swoją wersję piosenki „Bóg”, to wbiło mnie w ziemię.”

Nic dziwnego, że dwoje inteligentnych i bardzo utalentowanych artystów znalazło wspólny język. Mamy nadzieję, że już niedługo artyści zdecydują się na kolejny współautorkski singiel.

A czy Wam podoba się singiel „Pola”, który wspólnie skomponowali muzycy?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry