„Na dobre i na złe”: Stefan Tretter umrze? Lekarz podejrzewa najgorsze…

16 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Już 29 grudnia o godz. 20.55 na widzów stacji TVP 2 czekać będzie kolejny odcinek Na dobre i na złe. To właśnie wtedy wyjdzie na jaw, że Stefan Tretter, w którego rolę wciela się Piotr Garlicki, zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Wstępną diagnozą lekarzy będzie się rak trzustki! Czy ceniony lekarz z Leśnej Góry otrzyma wyrok śmierci?

Serial Na dobre i na złe

Serial Na dobre i na złe pojawił się w polskiej telewizji w 2000 roku i niezmiennej cieszy się ogromną sympatią widzów, notując wysokie wyniki oglądalności. Na przełomie wielu lat emisji fani produkcji poznali sporą ilość aktorów wcielając się w rozmaite role oraz wiele ciekawych wątków, dostarczając im ogromnych emocji.

Jednym z aktorów, który pojawia się w serialu od kilkunastu lat, jest Piotr Garlicki. Aktor gra postać Stefana Trettera. Przez wiele lat doktor był dyrektorem medycznym szpitala w Leśnej Górze, a od pewnego czasu zajmuje stanowisko lekarza czynnie praktykującego na oddziale.

Zobacz także: Syn Falkowicza podmieniony w szpitalu.

Okazuje się, że cenionego doktora czekają trudne chwile. Czy Stefan Tretter ujdzie z życiem i poradzi sobie z widmem ciężkiej choroby?

Stefan Tretter umrze?

W kolejnych odcinkach widzowie będą mogli śledzić losy między innymi Stefana Trettera, o którego zdrowie zatroszczą się Alina (Katarzyna Skrzynecka) oraz Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski). Koledzy zauważą, że Stefan jest mocno rozdrażniony i zachowuje się inaczej niż zwykle. Wtedy postanowią zrobić mu niezbędne badania.

Falkowicz podstępem zapyta pielęgniarkę o wyniki Trettera. Dagmara (Maryla Morydz) nie będzie mogła udzielić odpowiedzi jednak szyfrem, wskazując palcami, zdradzi, że życie Trettera jest zagrożone. Wkrótce Andrzej dowie się, że Stefan już wcześniej podejrzewał u siebie raka trzustki. Czy obawy Trettera okażą się słuszne i lekarz będzie zmagał się groźnym nowotworem zagrażającym jego życiu?

Stefan Tretter
Stefan Tretter będzie miał raka?

Wszystkie dowiemy się z kolejnych odcinków Na dobre i na złe.

źródło: Instagram Na dobre i na złe/www.superseriale.se.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej