“Na Wspólnej”: Adam Fidusiewicz odchodzi z serialu! Wiemy, dlaczego!

24 marca 2021
Przez: : MC

Szokujące wieści dla fanów Na Wspólnej! Okazuje się, że Adam Fidusiewicz zrezygnował z dalszej gry w serialu. Wiemy, dlaczego podjął taką decyzję. Poznajcie szczegóły!

View this post on Instagram

A post shared by Adam Fidusiewicz (@adamfido)

Kilka słów o Adamie Fidusiewiczu

Adam Fidusiewicz to znany i niezwykle utalentowany aktor. Studiował w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie.

Zadebiutował rolą w spektaklu telewizyjnym pt. Różany Zamek. Ponadto wielu widzów może go kojarzyć z roli Stasia w filmie W pustyni i w puszczy. Nie da się ukryć, że największą popularność zapewnił mu wieloletni udział w serialu Na Wspólnej oraz Czas honoru. Lista produkcji, w których wystąpił jest naprawdę imponująco długa. Co więcej, Adam świetnie radzi sobie również jako aktor dubbingowy. Podkładał głos w wielu znanych bajkach, takich jak Małe królestwo Bena i Holly czy Muppety. Aktora mogliśmy również zobaczyć w Tańcu z gwiazdami i Twoja twarz brzmi znajomo.

Zobacz także: Jak zmienili się aktorzy serialu Na Wspólnej?
Zobacz także: Zmarła aktorka z Na Wspólnej

Adam Fidusiewicz odchodzi z Na Wspólnej

Adam od 2003 roku gra w cieszącym się popularnością serialu Na Wspólnej. Wciela się w nim w rolę Maksa Brzozowskiego. Uwielbiany przez widzów aktor zdecydował się odejść z kultowej produkcji TVN-u. Okazuje się, że aktor już wkrótce wystąpi w amerykańskiej produkcji Jack Ryan, w której co ciekawe, zobaczymy także Daniela Olbrychskiego. Warto dodać, że zarówno Daniel jak i Adam wcielą się w tą samą postać, przedstawioną w różnym etapie swojego życia.

“Obaj grają tę samą postać, człowieka z Europy Środkowej. Adam wciela się w młodego bohatera, Daniel zaś w dojrzałego. Obaj też mają wysokie, hollywoodzkie stawki” – zdradziła osoba z otoczenia aktora w rozmowie z Super Expressem.

Spodziewaliście się?

źródło: se.pl, Instagram Adamfido

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej