“Na Wspólnej”: Śmierć głównej bohaterki! Wyciekły zdjęcia z planu!

24 listopada 2022
Przez: : M.S.

Na początku listopada w mediach pojawiły się smutne informacje dla fanów serialu “Na Wspólnej”. Jak się okazuje z produkcją TVN-u pożegna się główna bohaterka. Wiele wskazuje na to, że zostanie ona uśmiercona. Kiedy i w którym odcinku po raz ostatni zobaczymy Małgorzatę Sochę w roli Zuzy?

Małgorzata Socha odchodzi z Na Wspólnej

Na Wspólnej to niewątpliwie jeden z bardziej lubianych seriali w telewizji. Produkcja stacji TVN emitowana jest od ponad dwóch dekad, a jej popularność wcale nie maleje. Widzowie wciąż chętnie śledzą losy bohaterów, zamieszkałych przy ulicy Na Wspólnej, a produkcja dba o to, żeby się im nie znudziło, dlatego w serialu co jakiś czas pojawiają się nowe wątki i nowi bohaterowie.

Jedną z głównym bohaterek serialu jest Zuza, żona Kamila Hoffera. W jej postać od samego początku wciela się Małgorzata Socha. Ostatnio aktorka wyznała jednemu z tabloidów, że odchodzi z produkcji TVN-u:

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego” 

Zuza z Na Wspólnej umrze?

Wówczas aktorka nie zdradziła, w jaki sposób produkcja zakończy wątek Zuzy Hoffer. Teraz wiele wskazuje na to, że bohaterka grana przez Małgorzatę Sochę umrze. W najbliższych odcinkach Kamil zdradzi żonę ze swoją szefową Anną Kolendą, o czym w końcu poinformuje Zuzę.

Jakiś czas po tym wyznaniu główna bohaterka prawdopodobnie umrze. Jakiś czas temu Małgorzata socha pokazała na swoim profilu zdjęcie Zuzy w szpitalu, podłączonej do aparatury. Wiele wskazuje na to, że to sceny ukazujące śmierć bohaterki. Nie wiadomo jednak, czy Hofferowa będzie miała wypadek, czy może sama targnie się na swoje życie.

Wiadomo natomiast, że ostatni odcinek z udziałem Małgorzaty Sochy wyemitowany będzie 14 grudnia 2022 roku.

Będziecie tęsknić za Zuzą z Na Wspólnej? Czy po śmierci żony Kamil ułoży sobie życie u boku swojej szefowe, Anny Kolendy?

Źródło: Super Express

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej