”Ślub od pierwszego wejrzenia”: Najbliżsi Pawła i kuzynki Kasi nie byli zachwyceni ich związkiem – “moja rodzina była w szoku”

3 stycznia 2022
Przez: : M.J

Paweł Olejnik, którego widzowie poznali dzięki 6. edycji programu Ślubu od pierwszego wejrzenia zdradził w jednym z wywiadów nieco więcej na temat jego nowego związku. Jak się okazuje, rodziny nie było zadowolone z faktu, że uczestnik show stacji TVN związał się z kuzynką swojej żony…

Paweł Olejnik związał się z kuzynką byłej już żony

Eksperyment społeczny, którym jest program Ślub od pierwszego wejrzenia niejednokrotnie pozwolił nieznanym sobie osobom stworzyć udane relacje. W 6. edycji tylko Aneta i Robert zdecydowali się iść razem przez życie, a już niebawem zostaną rodzicami. Niemniej jednak po czasie można śmiało powiedzieć, że również dla Pawła udział w programie stacji TVN zakończył się happy endem.

Uczestnicy 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia.
Małżeństwo Kasi i Pawła zakończyło się rozwodem.

Eksperci na żonę wybrali Pawłowi Kasię. Choć na początku wiele wskazywało na to, że ich relacja ma szansę przetrwać, to jak już wiemy, każde z nich poszło w swoją stronę. Niedługo później okazało się, że choć rozwód nie był łatwym przeżyciem dla uczestnika programu, to dzięki tej produkcji poznał Klaudię, z którą od jakiegoś czasu tworzy udaną relację.

Zobacz także: Paweł pokazał zdjęcie z nową dziewczyną!

Paweł wiążąc się z kuzynką swojej żony na pewno miał obawy przed tym, czy ich związek będzie zaakceptowany przez najbliższe mu osoby. Jak wyznał w jednym z wywiadów dla portalu cozatydzień.tvn.pl, choć nie pamięta swojej ukochanej z własnego wesela, to ich relacja zaczęła się rozwijać już po rozstaniu z Kasią.

Jak na relację Pawła i Klaudii zareagowali najbliżsi?

Nie da się ukryć, że relacja tej dwójki zaczęła się w dość nietypowy sposób. Jak wyznał uczestnik Ślubu… rodziny nie były zachwycone takim obrotem spraw, a tym bardziej po tym, jak okazało się, że Klaudia jest rodziną Kasi.

“Na samym początku moja rodzina była w szoku, jak dowiedziała się, co łączy Klaudię i Kasię. Jednak już podczas pierwszego wspólnego spotkania zauważyli, że jesteśmy szczęśliwi i potrafimy się cieszyć swoją obecnością. Co do rodziny Klaudii, to wszyscy byli w szoku. Byli trochę źli, że się spotykamy ze sobą. “Jak to, przecież on jest mężem Kasi. Tak się nie robi”– powiedział Paweł w wywiadzie.

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.
Paweł nie zdradził do tej pory, jak wygląda Klaudia.

Jak następnie dodał, zgłaszając się do programu od początku liczył na to, że znajdzie w nim miłość. Teraz wszystko wskazuje na to, że choć jego małżeństwo zakończyło się fiaskiem, to koniec końców może powiedzieć, że jest szczęśliwy:

“Wyjaśniłem wszystkim, że związek z Kasią to była pomyłka. Powinienem rozstać się z nią dużo wcześniej. Z Klaudią nie robimy nic złego. Zgłosiłem się do programu, aby znaleźć miłość i do tego dążyłem. Skoro Kasi nie odpowiadałem jako mąż, trudno, trzeba żyć dalej. Takie wyjaśnienie wszystkich uspokoiło i również życzą nam szczęścia i miłości”– dodał na zakończenie.

My również trzymamy kciuki za ich związek!

Źródło: cozatydzień.tvn.pl / Instagram Pawła Olejnika

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz