Najman uderzył Murańskiego na konferencji przed galą High League 7! [WIDEO]

25 maja 2023
Przez: : B.Z

Najman uderzył Murańskiego na konferencji przed galą High League 7! Jesteśmy już po pierwszej konferencji zapowiadającej kolejną galę freak fightów, której włodarzem jest popularny raper Malik Montana. Tym razem wydarzenie odbywać będzie się w innowacyjnej formule Grand Prix. Stworzono bowiem turniej, w którym udział weźmie 8 zawodników. Spośród nich finał wyłoni najlepszego freak fightera. Jednymi z uczestników turnieju są Marcin Najman oraz Jacek Murański. To właśnie między nimi najbardziej iskrzyło na konferencji. W końcu doszło do rękoczynów… Wideo i więcej szczegółów poniżej.

Najman uderzył Murańskiego na konferencji przed galą High League 7! [WIDEO]

Sporo działo się na pierwszej konferencji przed galą High League 7. Wydarzenie przyniosło sporo emocji. Zbliżająca się wielkimi krokami, kolejna już gala, której organizatorem jest popularny raper Malik Montana, będzie innowacyjna. Wszystko przez to, że po raz pierwszy zdecydowano się w niej na format Grand Prix. W turnieju freak fighterów weźmie udział 8 zawodników, którzy stworzą 4 pary do walk. Zwycięzcy przejdą do kolejnego etapu, czyli do półfinału. Zwycięzca zostanie natomiast wyłoniony w wielkim finale.

Wśród 8 freaków znalazły się dwie osoby, które wyjątkowo rozgrzewają publikę. To skonfliktowani Marcin Najman, oraz Jacek Murański. Kibice spodziewali się, że właśnie ci dwaj dostarczą największych emocji podczas konferencji – i nie mylili się. Między Najmanem i Murańskim nie brakowało mocnych starć słownych. W pewnym momencie prowadzący poprosili o “face to face” zawodników. Najman początkowo nie chciał się na to zgodzić, tłumacząc, że nie wytrzyma i uderzy swojego rywala. Po pewnym czasie i namowach, obaj panowie w końcu spojrzeli sobie w oczy. Popularny “El Testosteron” jednak nie wytrzymał i dotrzymał słowa – wypłacił soczysty cios otwartą ręką prosto w twarz Jacka Murańskiego. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: To wydarzy się w czerwcu 2023. Wskazali znak zodiaku, który “wyleje morze łez”

Kiedy gala High League 7?

Galę High League, na której odbędzie się pierwsza faza turnieju Grand Prix, zaplanowano na 17 czerwca tego roku. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy Murański zawalczy z Najmanem. Pary zostaną wylosowane dopiero na kilka dni przed wydarzeniem.

źródło: Twitter, YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej