Najmodniejsze fryzury na lato! Oto nasze TOP 5

19 sierpnia 2022
Przez: : K.M.

Jakie są najmodniejsze fryzury na lato 2022? My już wiemy! W tym sezonie stawiamy na naturalność, a stylizacja naszych włosów nie powinna wymagać wysiłku. A Ciebie co w tym roku zainspiruje? Oto nasze TOP 5 wakacyjnych fryzur!

Najmodniejsze fryzury na lato

Wolf cut, czyli tzw. wilcze cięcie bije rekordy wśród influencerek i tiktokerek! Ta fryzura inspirowana jest latami 70. i 80. To cięcie ma przypominać grzywę wilka, charakteryzuje się chaosem i bałaganem, nieuporządkowanymi falami, napuszoną i nierówną grzywką do brwi. Podstawą są mocno cieniowane włosy na całej długości oraz poskręcane końcówki.

Shaggy hair

Ta fryzura charakteryzuje się postrzępioną grzywką, krótszymi włosami z przodu i wydłużającymi się w kierunku pleców. Cięcie sprawdzi się w przypadku półdługich, jak i długich włosów oraz dla kobiet w różnym wieku.

Pixie cut

To nic innego jak tzw. fryzura na chłopaka, włosy są krótkie na karku i po bokach, a nieco dłuższe na koronie głowy. W tym przypadku można przede wszystkim stylizować jedynie grzywkę. Pixie cut to fryzura bardzo odważna i uznawana jest za bardzo kobiece cięcie.

Pixie cut - czym charakteryzuje się ta fryzura
Najmodniejsze fryzury na lato

Long bob

Long bob to fryzura, która znana jest niemalże każdemu. To cięcie charakteryzuje się długością włosów sięgającą do obojczyków, a przód może sięgać nawet poniżej ramion, czyli tył jest najczęściej krótszy niż przód. W tym sezonie warto zapomnieć o idealnym wygładzeniu, kosmyki mają być puszyste, a nawet pokręcone.

Grzywka Botteneck

To cięcie nadaje fryzurze lekkości i dziewczęcości. Fryzura ta jest bardzo podobna do curtain bang, której nazwa pochodzi od kurtyny. Przy Botteneck włosy na środku czoła są znacznie krótsze, a kolejne pasma są znacznie dłuższe i wycieniowane tak, aby grzywka idealnie układała się w linie szyjki butelki.

Zobacz także: Facetaping – na czym polega popularny zabieg?

A jaka jest Wasza ulubiona fryzura na lato?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej