Połącz się z nami

Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner NIE JEST już MAŁĄ DZIEWCZYNKĄ! PRZYPOMINA piękną mamę!

Z życia gwiazd

Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner NIE JEST już MAŁĄ DZIEWCZYNKĄ! PRZYPOMINA piękną mamę!

Jeniffer Garner i Ben Affleck mają trójkę dzieci, jednak to najstarsza córka Violet przyciąga największą uwagę mediów. Dziewczynka dorasta, ma już prawie 14 lat i nie da się ukryć podobieństwa do słynnej mamy. Zobaczcie sami!

Ben Affleck i Jennifer Garner  byli małżeństwem od 2005 do 2017 roku, kiedy to po dziesięciu latach separacji postanowili się rozwieść, ich rozstanie zapisało się na kartach historii Hollywood jako to najdłużej trwające. Udało się im uniknąć przykrych potyczek w sądzie, jednak przez problemy alkoholowe Bena ich trójka dzieci- czternastoletnia Violet, dziesięcioletnia Seraphina i  siedmioletni Samuel– mieszkają na co dzień z Jennifer.  Pomimo tego Affleck często spotyka się z dziećmi i ma z nimi bardzo dobry kontakt.

„Mam tyle szczęścia, że ​​te trzy niesamowite osoby nazywają mnie tatą”- napisał na swoim Instagramie.

Para aktorska pozostaje w przyjacielskich relacjach, czasem spotykając się wszyscy razem, mimo rozstania i pomimo wielu konfliktów Jennifer uważa byłego męża za bardzo dobrego ojca, o czym świadczy jej wpis na profilu na Instagramie:

„Nasze dzieci mają szczęście, że mają ojca, który patrzy na nich tak, jak na nich patrzysz, i kocha ich tak, jak ich kochasz”

Paparazzi często mają okazję sfotografować dzieci pary kiedy to na przykład wybierają się co niedzielę do kościoła, bądź kiedy towarzyszą rodzicom przy różnych uroczystościach. Nie da się wówczas nie zauważyć, że najstarsza córka pary Violet dorasta przypominając co raz bardziej śliczną mamę, mało tego ma już teraz figurę modelki. Zobaczcie!

źródło: https://www.instagram.com/p/BwRI10NBi6j/

Bez wątpienia Violet wyrasta na piękną dziewczynę!

Też jesteście ciekawi czy córka znanej pary pójdzie w ślady rodziców. Czas pokaże!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry