Naoliwiona Małgorzata Rozenek w błyszczącym stroju kąpielowym! Radosław wpatrzony w nią jak w obrazek!

25 stycznia 2021
Przez: : M.J

Naoliwiona Małgorzata Rozenek postanowiła nieco rozgrzać atmosferę i na swoim profilu opublikowała zdjęcia w błyszczącym stroju kąpielowym. Nie tylko my zwróciliśmy uwagę na jej perfekcyjną figurę. Jak widzimy, również sam Radosław jest w swoją małżonkę wpatrzony jak w obrazek! Zobaczcie!

Pomimo trwającej pandemii wiele polskich gwiazd postanowiło jednak spędzić ten zimowy okres na rajskich plażach. Zdjęciami z najpiękniejszych zakątków na świecie chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami. Bez wątpienia jedną z przodujących osób, jeżeli chodzi o stały kontakt ze swoimi fanami, jest Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgosia wraz z Radosławem oraz Stasiem, Tadziem i Heniem postanowili spędzić okres po Nowym Roku w gorącym Meksyku. Na cel swojej podróży obrali Tulum. Zdjęciami i nagraniami dzielą się niemal cały czas na swoich profilach w mediach społecznościowych. My natomiast niejednokrotnie mogliśmy widzieć Małgorzatę w strojach kąpielowych, dzięki czemu nie mamy wątpliwości, że w mgnieniu oka wróciła do formy po ciąży.

Dodajmy, że pomimo urlopu Rozenek cały czas walczy ze zbędnymi, pociążowymi kilogramami, a w Meksyku zaczęła poznawać tajniki jogi. Zobaczcie: Małgorzata Rozenek wygina ciało w króciutkim topie i prezentuje płaski brzuch!

Tym razem odpowiadając na niektóre zarzuty internautów, postanowiła opublikować jednoznaczne zdjęcia, na których prezentuje swoją świetną figurę! Jak zaznaczyła, nie chce marnować dnia na słowne przepychanki!

Naoliwiona Małgorzata Rozenek w błyszczącym stroju kąpielowym!

Małgorzata tym razem zaprezentowała nam się w stroju kąpielowym, który odsłania jej ciało. Pierwsze co rzuca się w oczy, to nie tylko kształty Rozenek, ale również zapatrzony w swoją żonę Radosław.

„[…] Do oburzonych, że nie chodzę na plaży w kożuchu: wszystko już napisaliście 😁 choć szanuje to nie przyjmuje 😁🤷‍♀️ oszczędzamy sobie wszyscy czasu i nie marnujmy tego pięknego dnia na słowne przepychanki 👍😁 życie jest za krótkie, żeby je sobie psuć 💃 NAJLEPSZEGO ❤️”.

Nie da się ukryć, że to nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan utarła nosa internautom. Niemniej jednak po raz kolejny udowodniła, że jej figura jest godna pozazdroszczenia. Ponad pół roku po porodzie może się śmiało pochwalić wytrenowanym i smukłym ciałem!

Jak podoba się Wam naoliwiona Małgorzata w tym stroju kąpielowym? Musicie przyznać, że jest na co popatrzeć!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej