Narzeczona Murańskiego przerywa milczenie! Pisze o tajemniczej śmierci ukochanego

15 maja 2024
Przez: : M.J

W lutym 2023 roku światem sportu i rozrywki wstrząsnęła niespodziewana wiadomość o nagłej śmierci Mateusza Murańskiego. Młody, utalentowany zawodnik freak fightów, w wieku zaledwie 29 lat, odszedł, pozostawiając tłum jego fanów w szoku i żałobie. Przyczyna jego śmierci nadal owiana jest tajemnicą, co tylko podsyca spekulacje i teorie spiskowe. Po raz kolejny do tego tematu odniosła się narzeczona Mateusza. 

Tajemnicza śmierć Mateusza Murańskiego

Mateusz Murański był znany nie tylko jako zawodnik w federacjach takich jak HIGH League czy FAME MMA, ale także jako aktor, który pojawił się w popularnym serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Nic nie wskazywało na to, że jego życie mogłoby zakończyć się w tak tragiczny sposób. Jednakże, jak to często w życiu bywa, los potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. 

ZOBACZ TAKŻE: Dziewczyna Murańskiego pokazała wiadomość od chłopaka. Nie zdążyła odpisać na SMS-a…

Tragedia ta wstrząsnęła nie tylko rodziną i bliskimi Mateusza, ale także jego fanami. Karla Wolska, która była nie tylko partnerką Murańskiego, ale również jego wierną fanką, wielokrotnie dzieliła się swoimi refleksjami i wspomnieniami na temat zmarłego w mediach społecznościowych. Jej wpisy wzbudzały wiele emocji i dyskusji wśród internautów. Najnowszy post Karli ponownie skierował uwagę na tajemnicę związaną ze śmiercią Mateusza. Jej słowa wywołały burzę spekulacji, ale jednocześnie pozostawiły wiele pytań bez odpowiedzi. 

Narzeczona Murańskiego mówi o jego śmierci

Karla wyznała, że nie jest gotowa na publiczną dyskusję na temat śmierci swojego narzeczonego, obawiając się nacisku mediów i możliwych plotek. Co ciekawsze, podkreśliła, że jeśli poznalibyśmy prawdę, nikt by w nią nie uwierzył.

“Czy kiedyś się wypowiem (o śmierci)? Nie wiem, nie myślę o tym. Zdaje sobie sprawę, z czym by to się wiązało, a nie jestem na to gotowa. Wiązałoby się to z Pudelkami, Plotkami i wszystkimi innymi mediami, a jak wiecie, od zawsze ich unikałam… Po drugie nawet najlepszy reżyser nie wymyśliłby takiej historii, więc i tak byście w nią nie uwierzyli”

Wpis Karli Wolskiej / fot. Instagram.
Wpis Karli Wolskiej / fot. Instagram.

Niepokojące jest również to, że prokuratura odmówiła ujawnienia szczegółów dotyczących śledztwa w sprawie śmierci Murańskiego na prośbę rodziny. Decyzja ta tylko pogłębiła tajemnicę otaczającą ten tragiczny incydent. Nie da się ukryć, że dla wielu osób śmierć Mateusza Murańskiego nadal pozostaje zdarzeniem, które wydaje się być pozbawione logicznych wyjaśnień. Jego nagłe odejście pozostawiło wiele pytań bez odpowiedzi, a tajemnica ta wciąż budzi emocje i spekulacje wśród jego fanów. 

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej