“Nasz Nowy Dom”: Katarzyna Dowbor wydała oświadczenie po Telekamerze dla programu!

29 maja 2023
Przez: : M.S.

Program Nasz Nowy Dom zdobył w tym roku Telekamerę. Podczas przemówienia przy odbieraniu nagrody przedstawiciele produkcji, słowem nie wspomnieli o byłej gospodyni programu. Dwa dni później Katarzyna Dowbor wydała oświadczenie.

Telekamera dla Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom to niewątpliwie jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w telewizji. Emitowany jest od ponad 10 lat i doczekał się aż 20 edycji. Od samego początku trwania show, prowadzącą była Katarzyna Dowbor. To właśnie z nią widzom najbardziej kojarzył się program i nikt nie wyobrażał sobie innej osoby na tym miejscu.

Dlatego ogromnym zaskoczeniem była informacja w mediach o zakończeniu współpracy z Katarzyną Dowbor. Przypomnijmy, że na początku maja produkcja przekazała wiadomość, że po 10 latach współpracy, prezenterka znika z programu:

“Po 10. latach współpracy, Katarzyna Dowbor żegna się z programem Nasz Nowy Dom. Te 10 lat to niemal 300 wyremontowanych domów. Miliony otartych łez, tysiące przywróconych uśmiechów i dużo, dużo dobra, Pani Kasiu! Dziękujemy!” – napisano na oficjalnym profilu stacji Polsat

Do powyższej informacji odniosła się sama Katarzyna Dowbor, która potwierdziła, że produkcja programu „Nasz Nowy Dom” podziękowała jej za współpracę.

„Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich.” – napisała na swoim profilu dziennikarka.

Zaraz po ogłoszeniu tej informacji, przekazano, że zastępczynią Kataryny Dowbor została Ela Romanowska.

Oświadczenie Katarzyny Dowbor po Telekamerach 2023

25 maja odbyła się gala rozdania Telekamer 2023. Wśród nominowanych programów znalazł się program “Nasz Nowy Dom”. Co więcej, produkcja zdobyła statuetkę, którą odebrali przedstawiciele produkcji. Niestety, podczas przemowy ani słowem nie wspomnieli o dotychczasowej  gospodyni programu, co bardzo oburzyło fanów show.

Dwa dni później była gospodyni zamieściła na swoim Instagramie oświadczenie, w którym podziękowała widzom za oddane głosy na program Nasz Nowy Dom i odniosła się do sytuacji mającej miejsca podczas Telekamer 2023:

Kochani! Bardzo, bardzo dziękuję, bo to od Was – naszych widzów – ta Telekamera! Dziękuję za Wasze serca, życzliwość i wierność. Bez Was nie byłoby tej nagrody i tego programu. Jesteście jego siłą. Niestety, nie dano mi szansy osobistego podziękowania Wam podczas gali, dlatego robię to poprzez media społecznościowe. Dla całej załogi, która przy tym projekcie pracowała przez ostatnich 10 lat to ogromne docenienie ich pracy w bardzo trudnych warunkach. Jesteście Wielcy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej