Połącz się z nami

„Nasz Nowy Dom” Nie żyje uczestniczka jednego z ostatnich odcinków! Smutne wieści przekazała stacja Polsat!

News

„Nasz Nowy Dom” Nie żyje uczestniczka jednego z ostatnich odcinków! Smutne wieści przekazała stacja Polsat!

„Nasz Nowy Dom” Nie żyje uczestniczka jednego z ostatnich odcinków. Ta smutna informacja pojawiła się na oficjalnym profilu stacji Polsat. Po emisji czwartkowego odcinka okazało się, że jedna z bohaterek odcinka nie mogła zbyt długo nacieszyć się nowym mieszkaniem. Poznajcie więcej szczegółów.

„Nasz Nowy Dom” – to program, który w telewizji Polsat leci już od wielu lat i cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To właśnie tam możemy zobaczyć, jak w ciągu zaledwie sześciu dni można zmienić mieszkanie nie do poznania. Już nie raz przekonaliśmy się, że nawet w tych czasach ludzie żyją w koszmarnych warunkach i jak nie raz widzieliśmy, ten program naprawdę pomogą wielu osobom stanąć na nogi.

W programie za każdym razem poznajemy życie rodzin, dla których los nie był łaskawy. Jedną z ostatnich bohaterek programu była między innymi pani Irena, która wraz ze swoją córką Anną i wnukami potrzebowała remontu małego mieszkania.

View this post on Instagram

Decyzja mogła być tylko jedna!

A post shared by Nasz Nowy Dom (@nasznowydom) on

„Nasz Nowy Dom” Nie żyje uczestniczka jednego z ostatnich odcinków!

Pani Irena mieszkała w małym mieszkanku wraz z córką i jej dziećmi. Całe życie pomagała innym, bo jak mogliśmy się dowiedzieć, była lekarzem. Chociaż sama potrzebowała teraz pomocy przy codziennych obowiązkach (przypomnijmy, że uczestniczka programu przeszła dwa udary i zawał serca), to mogła liczyć na wsparcie córki, która utrzymywała cały dom.

„Zostałam kapitanem na tym statku i w związku z tym muszę mierzyć się z tą rzeczywistością i zachowywać spokój. Mimo że statek tonie, nie wolno siać paniki”– mówiła córka pani Ireny.

Jej marzeniem było, aby mieszkanie było bardziej funkcjonalne dla osoby, która porusza się na wózku. Efekt końcowy, jak zawsze zachwycił bohaterów programu. Jednak jak już teraz wiemy, pani Irena nie mogła długo nacieszyć się swoim „nowym miejscem na ziemi”:

„Obejrzeliście Państwo właśnie nowy odcinek programu @nasznowydom Niestety kilka tygodni po zakończeniu remontu bohaterka odcinka-pani Irena -zmarła. Jesteśmy zaszczyceni tym, że mogliśmy ją spotkać i że dane nam było-choć na parę tygodni-uczynić Jej życie trochę lepszym”

Pod tym postem pojawiły się tysiące kondolencji od fanów programu. Nie da się ukryć, że historia pani Ireny i jej córki była bardzo wzruszająca. Jednak jak widzimy, los potrafi napisać za nas swój własny scenariusz…

W zeszłym roku również pożegnaliśmy jedną z bohaterek programu „Nasz Nowy Dom”zobaczcie TUTAJ!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry