Połącz się z nami

„Nasz nowy dom”: Po raz pierwszy w historii ekipa nie wyremontowała domu! Znaleźli zaskakujące rozwiązanie! ZDJĘCIA

Ekipa z programu Nasz nowy dom.

Rozrywka

„Nasz nowy dom”: Po raz pierwszy w historii ekipa nie wyremontowała domu! Znaleźli zaskakujące rozwiązanie! ZDJĘCIA

Katarzyna Dowbor w jednym z odcinków programu Nasz nowy dom zawitała do wsi Mamino, gdzie pan Grzegorz wraz z synem żyli w opłakanych warunkach. Po raz pierwszy w historii programu padły słowa „ten dom nie nadaje się do remontu„. Niemniej jednak nie pozostawili rodziny na lodzie, a to, czego dokonali, jest wprost niemożliwe! Zobaczcie zdjęcia!

Program stacji Polsat

W tym programie stacji Polsat widzowie niejednokrotnie mogli zobaczyć na swoich ekranach, w jak tragicznych warunkach mieszkają niektóre rodziny. Bardzo często poznajemy również wzruszające historie, jednak od zawsze Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą staje na wysokości zadania, aby zapewnić wielu osobom godne warunki do życia.

Zobacz również: Nie wszyscy mogą dostać się do programu Nasz nowy dom

Choć każda rodzina liczy na słowa „wyremontujemy Wasz dom”, to tym razem po raz pierwszy w historii programu nie było to możliwe.

Katarzyna Dowbor nie wyremontowała rodzinie domu

Pan Grzegorz wraz z synem Kubą chcieliby wrócić do swojego gospodarstwa we wsi Mamino, które jest w tragicznym stanie. Tymczasowo mieszkali w lokalu socjalnym, jednak nie mogą tam zostać na zawsze. Katarzyna Dowbor przyjeżdżając na miejsce nie kryła zdziwienia, kiedy okazało się, że w budynku nie tylko nie da się mieszkać, ale również nie nadaje się on do remontu. Do tego wszystkiego doszła jeszcze rodzinna tragedia, którą była śmierć ukochanej partnerki pana Grzegorza, która dwa lata temu zmarła na raka płuc.

„Początki po jej śmierci były straszliwe. Musiałem uczyć się wszystkiego jak dziecko. Pranie, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, mycie Kuby. Uczyłem się wszystkiego od zera. Strasznie trudno być ojcem i matką”– mówił pan Grzegorz.

Choć pan Grzegorz robił co mógł, aby nie odebrali mu syna, to umowa wynajętego lokalu powoli dobiegała końca, a oni nie mieli się gdzie podziać. Zadania nie ułatwiał również fakt, że w domu nie było łazienki, kanalizacji oraz ciepłej wody.

„Jesteście w tragicznej sytuacji, w każdej chwili grozi im bezdomność. Macie budynek gospodarczy, który można by przerobić na mieszkalny, ale tam nie ma nic. A my mamy tylko pięć dni”– Katarzyna Dowbor nie kryła, że to zadanie będzie wręcz niewykonalne.

Niemniej jednak podejmuje decyzję, że wraz z ekipą wyremontują stary budynek gospodarczy! Zobaczcie, jak ekipa programu Nasz nowy dom dokonała czegoś wprost niemożliwego!

Ekipa programu nie zostawiła rodziny na lodzie – ZDJĘCIA

Stary budynek gospodarczy przerobiono na dom.
Budynek gospodarczy nie nadawał się do zamieszkania
Nowy dom pana Grzegorza w programie Nasz nowy dom.
Ekipa programu dokonała niemożliwego
Miejsce na kuchnie przed remontem.
Pomieszczenie przed wejściem ekipy programu Nasz nowy dom
Nowa kuchnia w programie Nasz nowy dom.
Kuchnia po remoncie
Pomieszczenie na sypialnię przed remontem.
Pomieszczenie gospodarcze przed wejściem ekipy
Wyremontowana sypialnia.
Nowa sypialnia pana Grzegorza
Pokój dziecka w programie Nasz nowy dom.
Pokój Kuby
Łazienka po remoncie  w programie Nasz nowy dom.
Łazienka

Źródło: Youtube / Instagram Nasz nowy dom

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry