Połącz się z nami

Natalia Bartoszek: [wiek, It’s my life, choroba, Instagram]

Opisy gwiazd

Natalia Bartoszek: [wiek, It’s my life, choroba, Instagram]

Natalia Bartoszek to jedna z bohaterek programu ,,It’s my life’’, którego już drugi sezon mogą śledzić widzowie stacji TTV. Okazuje się, że dziewczyna ma za sobą nie najłatwiejszą przeszłość, o której zdecydowała się opowiedzieć przed kamerami. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Natalia Bartoszek ,,It’s my life”

Natalia Bartoszek: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Natalia ma 19 lat. A więc, jest jedną z najmłodszych uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w programie ,,It’s my life’’. Wiadomo również, że pochodzi z Sosnowca. Dziewczyna nie miała najłatwiejszego dzieciństwa. Pochodzi z niezbyt zamożnej rodziny, wychowywała się na blokowiskach. Widząc, jak ciężka sytuacja planuje w domu, od najmłodszych lat stara się dorabiać i nie obciążać dodatkowo finansowo rodziców. Na start w nową, lepszą przyszłość wybrała jednak Kraków. Jej bliscy twierdzą, że jest pozytywną osobą, która potrafi zarazić dobrym humorem i wywołać na twarzy drugiego człowieka uśmiech.

Natalia Bartoszek: choroba

Okazuje się, że u Natalii w wieku 13 lat zdiagnozowano chorobę, z którą zmaga się do tej pory. W wieku nastoletnim zaczęły wypadać jej nie tylko włosy, ale także brwi i rzęsy. Lekarze stwierdzili u niej łysienie plackowate. Mimo pozytywnego nastawiania do życia i radzenia sobie z dotychczasowymi problemami, dziewczyna miała problem z zaakceptowaniem samej siebie. Oprócz tego, była świadoma tego, jak postrzegają ją inni. Na chwilę obecną jej samoocena zdecydowanie się poprawiła i ma dużo wyższe mniemanie na swój temat.

Natalia Bartoszek: ,,It’s my life’

Program ,,It’s my life’’ jest emitowany na antenie TTV. Wśród telewidzów znalazł tak duże zainteresowanie, że producenci zdecydowali się nakręcić jego drugi sezon. Natalia jest jedną z bohaterek zamieszkujących krakowską kamienicę. Widzowie mają okazję zobaczyć, jak wygląda życie tych młodych osób wchodzących w świat dorosłych, ponieważ na każdym kroku towarzyszą im kamery.

Natalia Bartoszek: Instagram

Bohaterka drugiego sezonu programu ,,It’s my life’’ prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @natalabartoszek. Aktualnie, jej aktywność śledzi tam ponad 13,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry