Natalia Dawidowska: [Big Brother, wiek, czym się zajmuje]

30 września 2019
Przez: : KS

Natalia Dawidowska to jedna z uczestniczek drugiej edycji popularnego programu Big Brother. Niewątpliwie, jest jedną z osób, którą najbardziej interesują się telewidzowie. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat oraz czym zajmuje się poza programem!

Natalia Dawidowska: wiek

Kobieta, która obecnie mieszka w domu Wielkiego Brata ma 29 lat. Pochodzi z Rumi. Bezsprzecznie, wyróżnia się wśród innych pań swoim wyglądem i stylem. Jednakże, sama wyznaje, że nie ma najmniejszego problemu z tym, że ktoś może pomylić ją z mężczyzną. Cechuje ją wytrwałość w dążeniu do celu oraz odwaga.

Natalia Dawidowska: czym się zajmuje?

Zanim zdecydowała się na udział w programie podejmowała już kilka prac. Między innymi, pracowała już w firmie kurierskiej. Oprócz tego, była w wojsku i ma nawet stopień starszego szeregowego. Miała propozycję zawodowej służby wojskowej, jednakże nie skorzystała z tej możliwości. Co więcej, Natalia aktywnie udziela się w Ochotniczej Straży Pożarnej. Wolny czas spędza przeważnie aktywnie. Nic nie przynosi jej takiej radości, jak bieganie. Uwielbia pomagać innym i czerpie z tego ogromną satysfakcję.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Dawidowska: Big Brother

Bezsprzecznie to uczestniczka, która bardzo intryguje telewidzów. Chociażby dlatego, że wyznała, iż jest osobą homoseksualną. Być może, w Domu Wielkiego Brata szuka partnerki, z którą połączy ją jakieś głębsze uczucie. Przed wejściem do programu twierdziła, że nie będzie ukrywać swojej orientacji, ponieważ jest osobą szczerą i odważną. Według niej, może to również przyczynić się do zaniknięcia tabu, jakim jest homoseksualizm.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Big Brother

Akcja w programie rozkręciła się już na dobre. Myślicie, że Natalia jest faworytką do wygrania 100 tysięcy złotych? Jak radzi sobie w programie? Przypominamy, że losy uczestników Big Brother, możecie śledzić na antenie TVN7.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz