Natalia i brat Pawła z „Rolnik szuka żony” są razem? Znamy prawdę!

17 grudnia 2020
Przez: : W.M.

Wielu widzów programu „Rolnik szuka żony” od kilku tygodni zadają sobie pytanie, czy Natalia i brat Pawła są razem? Robert postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i zdradził, jaka jest prawda.

Podczas jednego z odcinków „Rolnik szuka żony” nie dało się nie zauważyć, że jedną z kandydatek Pawła połączyła więź z jego bratem. Marta i rolnik zasugerowali nawet w rozmowie z prowadzącą, że połączyło ich coś więcej.

rolnik szuka żony
źródło: Instagram

Podczas finałowego odcinka programu „Rolnik szuka żony” widzowie w końcu dowiedzieli się, jak potoczyły się losy bohaterów siódmego sezonu reality-show. Ostatecznie okazało się, że poza Martą i Pawłem, oraz Magdaleną i Kubą, którzy przed kamerami przyznali, że wciąż są razem, nikogo nie połączyło uczucie. W odcinku polało się wiele łez, a część bohaterów nie kryła rozczarowania.

W ostatnim odcinku widzowie zobaczyć mogli zakochanego Pawła oraz Martę, ale na nagraniach pojawiły się także dwie pozostałe kandydatki rolnika, które wcześniej zaprosił na swoje gospodarstwo. Wielu widzów miało nadzieję, że dowie się coś więcej o rzekomym romansie Natalii i brata Pawła – Roberta.

Natalia i brat Pawła z „Rolnik szuka żony” są razem?

Chociaż fani programu „Rolnik szuka żony” mieli nadzieję, że Natalię i Roberta połączyło coś więcej, prawda okazała się inna.

Brat Pawła postanowił zorganizować popularne w sieci Q&A i odpowiedział na kilka pytań zaciekawionych internautów. Jedno z nich dotyczyło jego relacji z Natalią.

„Czy faktycznie randkowałeś z Natalią?” – brzmiało pytanie

Odpowiedzieć Roberta nie postawiła złudzeń, że mimo iż wciąż ma kontakt z Natalią, nie są razem. Co więcej, nawet nie widzieli się od czasu zakończenia nagrań do programu „Rolnik szuka żony”.

„Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań.”

natalia i brat pawła
źródło: Instagram

Żałujecie, że Natalia i Roberta nie połączyło coś więcej?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej