Połącz się z nami

Natalia Klimas pokazała córeczkę! Jest śliczna!

Z życia gwiazd

Natalia Klimas pokazała córeczkę! Jest śliczna!

Natalia Klimas pokazała swoją śliczną córeczkę. Aktorka urodziła ponad 2 miesiące temu. Maluszek rośnie jak na drożdżach. Natalia chętnie zamieszcza zdjęcia ze swoją pociechą. Zobaczcie, jak teraz wygląda szczęście aktorki!

Natalia Klimas pokazała córeczkę

Aktorka chętnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia, na których pokazuje momenty z życia codziennego. Od momentu porodu, Natalia Klimas pokazała córeczkę, jednak nie było widać dokładnie jej twarzy. Na dzisiejszej fotografii, zobaczymy ją wyraźnie. Zdjęcie podpisała rozczulającym opisem:

Zasnęła. Na mnie. Mruczy pod nosem i posapuje. Staram się nie oddychać, żeby tylko się nie obudziła i nie zechciała odebrać mi tej rozkoszy. Zaraz będzie kurier. A potem przyjeżdża pan z szafką. Skończyło się pranie i wypadałoby je rozwiesić. A ja nawet jeszcze nie wzięłam prysznica, o wypiciu kawy, która stoi obok i dawno wystygła, nie wspomnę. Ale ONA NA MNIE ZASNĘŁA. Także ja się nie ruszam. Nawet o centymetr. A Was pozdrawiam z krainy rozgogolenia.

Natalia Klimas z córeczką

Natalia Klimas poród

Aktorka urodziła w lipcu. Na świat przyszła córeczka o imieniu Zuzanna. Młodzi rodzice byli wniebowzięci, gdyż maluszek dostał 10 punktów na 10.

Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4kg. Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie. Zwłaszcza wspaniałemu Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi, który zmienił ten szpital nie do poznania, cudownej Doktor Marcie Szajnik, dzięki której czułam się spokojna i bezpieczna, cudownym położnym, a zwłaszcza Pani Natalii M. Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki!

Natalia Klimas urodziła córeczkę

Natalia Klimas ślub

Na świat przyszła córeczka Natalii i jej męża Mikołaja. Niestety, nie wiadomo za wiele na jego temat. Swojego wybranka poznała przez wspólnych znajomych. O ojcu Zuzi wiemy, że jest biznesmenem i posiada na Mazurach śliczną posiadłość, zaraz niedaleko stadniny Ferensteinów.

Natalia Klimas z mężem

Życzymy wszystkiego najlepszego dla szczęśliwych rodziców i dużo szczęścia dla malutkiej Zuzanny!

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry