Połącz się z nami

Natalia Kukulska świętuje 20. rocznicę ślubu

Natalia Kukulska świętuje

Z życia gwiazd

Natalia Kukulska świętuje 20. rocznicę ślubu

Natalia Kukulska świętuje 20. jubileusz swojego małżeństwa! Wspólnie ze swoim mężem Michałem wychowują trójkę dzieci: Janę, Annę i Laurę. Warto wspomnieć, że partner artystki jest również perkusistą w jej zespole.

„Dumna jestem, że nam się udaje iść razem już 20 lat”

Natalia Kukulska świętuje 20. rocznicę ślubu! Artystka od dwóch dekad tworzy udany związek z Michałem Dąbrówką, który jest również perkusistą w jej zespole. Wspólnie wychowują trójkę córek: Janę, Annę i Laurę.

O rocznicy Kukulska poinformowała na swoim profilu na Instagramie:

W opisie pod zdjęciem piosenkarka napisała:


„Mamy 20 lat! Nie będę się rozwodzić… o nas, ani rozczulać nad nami ale dumna jestem, że nam się udaje iść razem już 20 lat. Czasami to takie proste. Czasami trzeba popracować. Najważniejsze są owoce tego co miedzy nami – trzy boskie istoty oraz dźwięki i słowa , które udaje nam się wspólnie splatać. Niech tylko będzie zdrowie i proza życia nie podcina nam skrzydeł – to damy radę! Kto, jak nie my?”

W tle słychać piosenkę o tytule „Coś więcej”, która pojawiła się na płycie „Comix”. Komentarze pod zdjęciem są przepełnione gratulacjami oraz życzeniami.

Zanim połączyła ich miłość, byli dobrym znajomymi

Kukulska w wielu wywiadach zaznacza, że ich wspólna pasja to muzyka. Jeszcze przed związkiem przyjaźnili się. Artystka opowiada, że są dla siebie wzajemną inspiracją jeżeli chodzi o muzykę, a ponadto świetnie dzielą się obowiązkami domowymi.

Łączy ich nie tylko związek, ale również praca, ponieważ wspólnie tworzą utwory i razem koncertują.

Gratulujemy i życzymy kolejnych szczęśliwych jubileuszy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry