Natalia Lieber: [wiek, Projekt Lady, Love Island, Instagram]

28 sierpnia 2020
Przez: : KS

Natalia Lieber jest pierwszą oficjalnie przedstawioną uczestniczką drugiej już edycji ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Okazuje się, że telewidzowie mieli okazję poznać ją już wcześniej. Jeśli chcecie dowiedzieć się, ile ma lat, w jakim programie wzięła udział oraz na czym skupi się w programie, koniecznie przeczytajcie artykuł poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 🌹⚡️🌴 (@natalialauralieber)

Natalia Lieber: wiek

W sieci znajdziemy informacje, że Natalia ma 23 lata. Pochodzi z Oświęcimia, ale od kilku lat mieszka na stałe w Warszawie. Studia licencjackie ukończyła na kierunku dziennikarskim, natomiast na magisterkę wybiera się zarządzanie socjologią biznesu i mediów. Mimo, że inni postrzegają ją jako komunikatywną, energiczną i pewną siebie dziewczynę, w głębi duszy jest skromna, a nawet czasem nieśmiała. Stara się żyć pełnią życia i nie boi się podejmować ryzykownych decyzji, ponieważ jak sama twierdzi: ,,kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana’’.

Natalia ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Dziewczyna nie ukrywa, że nawiązywanie kontaktu z innymi nie stanowi dla niej problemu. Uwielbia imprezować, mimo, że swoją atrakcyjność ocenia raczej przeciętnie. Swój atut, czyli wzrost lubi podkreślać odpowiednimi kobiecymi stylizacjami. Jednakże, jeszcze kilka lat temu zdecydowanie perforowała wygodny dres i adidasy. Wolny czas lubi spędzać w kuchni lub czytając. Najbardziej interesują ją tematy związane z motoryzacją. Lubi tatuaże.

Natalia Lieber: ,,Projekt Lady’’

Okazuje się, że Natalia wzięła już udział w jednym z popularnych programów telewizyjnych. Mianowicie, pojawiła się w ,,Projekt Lady’’, gdzie z resztą została okrzyknięta jedną z najseksowniejszych uczestniczek czwartej edycji. Wygląda na to, że zasady wpajane przez mentorki programu niewiele zmieniły w jej życiu.

Natalia Lieber: ,,Love Island’’

Druga edycja programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ rusza już 31 sierpnia 2020 roku. Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, uczestnicy zamieszkają w malowniczej willi, a w role prowadzącej wcieli się Karolina Gilon.

Natalia Lieber: Instagram

Natalia swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @natalialauralieber, a jej aktywność śledzi tam już ponad 31 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej