Natalia Oreiro: [wiek, piosenki, Zbuntowany anioł, syn, mąż]

30 grudnia 2019
Przez: : KS

Natalia Oreiro jest jedną z gwiazd, które  wystąpią na tegorocznym Sylwestrze organizowanym w Zakopanem. Z tego względu postanowiliśmy przybliżyć wam jej sylwetkę. Kobieta ma fanów na całym świecie, ich liczne grono pochodzi z Polski. Co o niej wiadomo?

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Oreiro: wiek

Aktorka, piosenkarka i projektantka mody urodziła się 19 maja 1977 roku. Tak więc, skończyła 42 lata. Pochodzi ze stolicy Urugwaju. Już jako kilkulatka zaczęła uczęszczać na lekcje aktorstwa, a niedługo po tym mogła pochwalić się licznymi reklamami telewizyjnymi, w których wystąpiła. Profesjonalna karierę zaczęła od głównej roli w telenoweli, gdzie zdobyła wielu fanów.

Natalia Oreiro: Zbuntowany anioł

Popularność przyczyniła się do propozycji kontrakty ze strony znanego kanału telewizyjnego. To właśnie tam emitowany był serial Zbuntowany anioł, w którym wcielała się w główną bohaterkę Milagros. Co więcej, zaśpiewała także piosenkę z czołówki zatytułowaną Cambio Dolor. Oprócz tego, zagrała w Argentyńczyk w Nowym Jorku, Jesteś moim życiem oraz Amanda O.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Oreiro: piosenki

Artystka na chwilę obecną sprzedała aż 11 miliomów egzemplarzy swoich płyt na całym świecie. Wydała cztery albumy studyjne, ostatni z nich w 2016 roku. W trakcie kariery odbyła także kilka tras koncertowych, w tym również zawitała do Polski. W tym roku także będziemy mogli zobaczyć ją na żywo. Już w Sylwestra pojawi się na koncercie w Zakopanem. Oprócz niej wystąpią tam inne gwiazdy.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Oreiro: życie prywatne

Kobieta wyszła za mąż w 2001 roku za Ricardo Mollo, argentyńskiego kompozytora i muzyka. Para 26 stycznia 2012 roku na świecie powitała syna Merlina. Mimo duże popularności i zainteresowania fanów jej życiem prywatnym, nieczęsto wypowiada się na ten temat.

Natalia Oreiro: Instagram

W sieci możemy znaleźć wiele zdjęć Oreiro. Większość z nich pochodzi z występów i sesji, jednakże trafiają się również prywatne fotografie. Na niektórych z nich możemy zobaczyć ją w towarzystwie synka i męża.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@natalia_oreiro_world)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej