Połącz się z nami

Natalia Pawelska: [wiek, The Voice Kids, drużyna, Instagram]

Natalia Pawelska w The Voice Kids 4

Opisy gwiazd

Natalia Pawelska: [wiek, The Voice Kids, drużyna, Instagram]

Natalia Pawelska to jedna z najmłodszych uczestniczek czwartej edycji programu The Voice Kids. Mimo młodego wieku, udało jej się dotrwać do fazy finałowej. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Natalia Pawelska: wiek

Okazuje się, że Natalia jest jedną z najmłodszych wokalistek, które zdecydowały się wziąć udział w czwartej edycji programu The Voice Kids. Mianowicie, dziewczynka ma dopiero 9 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Jamielnika. Najbliżsi twierdzą, że jest prawdziwym wulkanem energii i wszędzie jej pełno. Prócz śpiewu, jej pasją jest także taniec. Młoda wokalistka nie ukrywa, że w jej życiu najważniejszą rolę odgrywają rodzice i siostra, na których zawsze może liczyć. W przyszłości, chciałaby rozwijać dotychczasowe zainteresowania oraz nauczyć się jeździć konno.

Zobacz także: Co wiemy o Tatianie Kopali z The Voice Kids 4?

Natalia Pawelska: The Voice Kids

Program The Voice Kids cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród telewidzów, ale także internautów. Zmagania młodych wokalistów są chętnie komentowane w sieci. Aktualnie, na antenie TVP 2 wszyscy zainteresowani mają okazję oglądać zmagania uczestników czwartej edycji produkcji. Wśród kandydatów do głównej wygranej często wymienia się właśnie Natalkę. Okazuje się, że dziewczynka śpiewu uczy się już od 6. roku życia. Do programu zgłosiła ją trenerka wokalna, która doskonale zdawała sobie sprawę, że udział w muzycznym show jest jej wielkim marzeniem.

Natalia Pawelska: drużyna

Natalka zrobiła ogromne wrażenie na trenerach już podczas Przesłuchań w ciemno. Każdy z nich zapragnął przygarnąć ją do swojej drużyny. Jednakże dziewięciolatka zdecydowała, że swoją przygodę w programie będzie kontynuować pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego. Niewątpliwie, to doskonały wybór, ponieważ udało jej się dotrzeć do ostatniego etapu The Voice Kids, co umożliwi jej rywalizację o główną wygraną.

Finałowa trójka drużyny Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids 4

Natalia Pawelska: Instgaram

Kontem na Instagramie dziewczynki zarządza jej mama. Możemy znaleźć je pod nazwą @natalia_pawelska_. Na chwilę obecną liczba jej followersów wynosi ponad 3,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry