Połącz się z nami

Natalia Siwiec komentuje sprawę Jarosława B. „Dlaczego robicie innym takie rzeczy?”

News

Natalia Siwiec komentuje sprawę Jarosława B. „Dlaczego robicie innym takie rzeczy?”

Sprawa Jarosława B. w dalszym ciągu budzi nie małe poruszenie i zapewne pozostanie tak do jej wyjaśnienia. Niektóre osoby znające piłkarza zdecydowały się na komentarz w odniesieniu do sytuacji w której się znalazł. Zobaczcie co napisała Natalia Siwiec?

Były piłkarz i mąż Anny Przybylskiej, został oskarżony o gwałt, a do zdarzenia miało  dojść w jednym z sopockich hoteli. Wiadomość ta była szokiem dla rzeszy Polaków. Wiele osób nie dowierzało w  informację podawane w mediach, że Jarosław B. , który od śmierci żony poświęcał się opiece nad trójką ich dzieci, może dopuścić się takiego czynu.

źródło: Instagram

Osoby znające Jarosława B. tym bardziej nie mogą uwierzyć w całą tę sprawę!

Natalia Siwiec przyjaźniąca się od lat z Jarosławem B. nie mogła dłużej pozostać obojętna. Twierdzi, że doskonale zna piłkarza od wielu lat dlatego postanowiła zabrać głos wobec tych poważnych oskarżeń, broniąc jego dobrego imienia.

Tak napisała na swoim Instagramie:

 „Doniesienia z ostatnich dni to dla mnie jakieś chory absurd. Jarosław Bieniuk to jeden z moich najlepszych przyjaciół, właściwie rodzina. Człowiek którego znam od lat z naprawdę przeróżnych życiowych sytuacji. Nie ma takiej możliwości, bym nagle uwierzyła, że zmienił się o 180 stopni i odpowiadał za przestępstwa seksualne! Nie ma takiej opcji. Nie staje murem za bliskim człowiekiem bo tak należy – NIE!!!!!! Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która broniłaby faceta w takiej sytuacji. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami!!!!!! Powinny bronić swojego dobrego imienia, ale tylko wtedy, gdy to co mówią jest prawdą. Nigdy z innych powodów, a tym bardziej materialnych. Znając kulisy tej sprawy i samego Jarka jestem pewna, że nie ma najmniejszej szansy, by zrobił on cokolwiek kobiecie, która by tego nie chciała!!!! Gdyby istniał choć procent szansy, że zarzucany mu czyn jest prawdziwy, nie miałabym nic do powiedzenia! Obiektywizm i szczerość (także wobec bliskich osób) to jedna z tych moich cech, które są równie brutalne, co wartościowe. Mam nadzieję, że sytuacja niebawem się wyjaśni i Jarek wróci do dzieciaków. Dobre imię i tak ma już zszargane. 
CO SIĘ Z WAMI LUDZIE DZIEJE? DLACZEGO ROBICIE INNYM TAKIE RZECZY?”

W sprawie napisali również inni.

Radosław Majdan zostawił komentarz pod jednym ze zdjęć na Instargamie Jarosława B.

„Nigdy w to nie uwierzę , Jarek to bardzo pozytywny facet, kompletnie pozbawiony agresji i przemocy w stosunku do ludzi. Mam nadzieje, ze dzisiejsza wypowiedź jego adwokat nada nowy bieg tej sprawie. Jarek trzymaj się”

Zbigniew Boniek na Twitterze również napisał z niedowierzaniem:

„B…   gwałciciel? Ja tego nie kupuję i w to nie wierzę. Takie jest moje zdanie”

Wielu internautów, wyraziło wsparcie dla Jarosława B., tak pisali:

„Życzę siły w znoszeniu oszczerstw i hejtu. Na pewno się wyjasni i skończy pozytywnie.”

„Nie wierzę w to! Panna zafundowała dzieciom taki stres po tym co przeżyły! Powinna ponieść karę”

„Sorry, ale ja myślę, że Jarek to taki Gość z którym niejedna babka chciałaby iść do hotelu bez tabletki gwałtu… Grubymi nićmi szyte. Szkoda dzieci. Trzymaj się Jarku.”

W sprawie, która niewątpliwie nie jest obojętna opinii publicznej, nieznając prawdy , możemy tylko czekać na oficjalne wyjaśnienia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry