Natalia Siwiec świętuje 40 urodziny! Z tej okazji postawiła na NOWĄ fryzurę

1 sierpnia 2023
Przez: : M.J

1 sierpnia jedna z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w Polsce Natalia Siwiec, świętuje swoje 40.ste urodziny. Te dzień był dobrą okazją, aby nieco poeksperymentować z fryzurą.

Natalia Siwiec to dziś jedna z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Chociaż modelka próbowała zaistnieć w mediach już wcześniej, przypominamy, że Siwiec swojego czasu spotykała się ze znanym piłkarzem Damianem Gorawskim, przełomowym momentem w jej karierze były Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, kiedy to Natalia wychwycona została przez paparazzi na trybunach i okrzyknięta Miss Euro.

Po niedługim czasie fani oglądać ją mogli w programie w Enjoy The View, Love, Natalia, które skupiało się na jej życiu prywatnym i zawodowym.

Natalia ma na swoim koncie także udział w popularnym show Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, a ponadto próbuje swoich sił także jako aktorka. Siwiec występowała w takich produkcjach jak Wkręceni, 365 dni czy Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.

Poza tym, że Siwiec skupia się na rozwoju kariery, jest także spełnioną mamą. Ponad 10 lat temu Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski zdecydowali się sformalizować swój związek i wzięli ślub w Las Vegas, a kilka lat później, ich miłość doczekała się pierwszego owocu, gdy na świat przyszła ich ukochana córka Mia. Obecnie dziewczynka ma 5 lat.

Natalia Siwiec w nowej fryzurze

Fani, którzy interesują się życiem Natalii Siwiec, doskonale wiedzą, że gwiazda 1 sierpnia tego roku obchodzi swoje 40-ste urodziny. Celebrytka postanowiła zrobić sobie mały prezent i z tej okazji udała się do fryzjera.

„Tak mnie wzięło przed urodzinami na grzywkę” – podpisała nowe zdjęcie Natalia

Obserwatorzy Siwiec byli zachwyceni. Pod postem celebrytki pojawiło się wiele komentarzy, a internauci zgodnie stwierdzili, że grzywka była „strzałem w dziesiątkę”.

„Ładnie. Ewidentnie pasuje”

„Pięknie…Grzywka odmładza”

„To była dobra decyzja! Pięknie!”

„Pięknie wyglądasz” – komentowali fani

Co sądzicie o nowej fryzurze Natalii Siwiec?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej