Połącz się z nami

Natalia Siwiec widziana z autorem „Dziewczyny z Dubaju”! Jaki ma związek ze sprawą?

Natalia Siwiec widziana z autorem

Z życia gwiazd

Natalia Siwiec widziana z autorem „Dziewczyny z Dubaju”! Jaki ma związek ze sprawą?

Natalia Siwiec widziana z autorem książki „Dziewczyny z Dubaju”. O ich spotkaniu poinformował portal Pudelek.pl. Warto wspomnieć, że wielkimi krokami zbliża się premiera 2. części książki. Jaki związek ze sprawą ma jedna z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju?

Natalia Siwiec to obecnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej opłacalnych influencerek w naszym kraju. Największą popularność zdobyła podczas trwania Euro 2012, kiedy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012”. Do dziś jej kariera stale się rozwija, a jej aktywność w sieci śledzi ponad 1,3 mln osób! 

Zobacz także: Natalia Siwiec pozuje topless! Rozgrzewa do czerwoności!

Natalia Siwiec widziana z autorem „Dziewczyny z Dubaju”!

W 2015 roku wybuchła tzw. „afera dubajska”. Wówczas na jaw wyszła zorganizowana prostytucja znanych influencerek, modelek, aktorek i innych gwiazd z polskiego show-biznesu, które oddawały swoje ciało arabskim szejkom. Wśród celebrytek zamieszanych w sprawę są m.in.: uczestniczka programu „Top model”, Miss Polonia, aktorka z filmu „Sfora” czy aktorka znana z jednego z popularnych seriali. Wiele kobiet prowadziły podwójne życie. Mając mężów i dzieci wyjeżdżały do krajów arabskich, aby zarabiać fortunę. Cały proceder opisał w swojej książce Piotr Krysiak – polski dziennikarz śledczy i pisarz. Na jej podstawie powstał również film, którego produkcją zajęła się Doda wraz ze swoim mężem.

Zobacz także: „Dziewczyny z Dubaju”- o czym będzie film? Kim są tytułowe bohaterki? Reżyserka zdradziła rąbka tajemnicy.

Piotr Krysiak zapowiedział, że już w kwietniu premierę będzie mieć 2. część książki. Tym razem poruszono temat prostytucji organizowanej za pośrednictwem takich aplikacji jak Instagram, Snapchat, Tinder czy Grindr.

Z informacji portalu Pudelek.pl wynika, że Natalia Siwiec była widziana z autorem książki „Dziewczyny z Dubaju”. Co więcej, Piotr Krysiak miał zaproponować influencerce współpracę. Warto również wspomnieć, że w jednej ze scen filmu produkcji Dody pojawiła się kobieta łudząco podobna i wystylizowana na Natalię Siwiec.

Myślicie, że Natalia Siwiec może znać informacje na temat opisanych w książkach procederów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry