Połącz się z nami

Natalia Siwiec wydała oświadczenie – kolejna reakcja na film Latkowskiego!

Natalia Siwiec wydała oświadczenie

Z życia gwiazd

Natalia Siwiec wydała oświadczenie – kolejna reakcja na film Latkowskiego!

Natalia Siwiec jest kolejną osobą, która wydała oświadczenie na temat kontrowersyjnego filmu „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego. O czym poinformowała Natalia Siwiec?

Dokument Latkowskiego pt. „Nic się nie stało” wyemitowano w TVP1 20 maja 2020 roku. Po jego publikacji media zawrzały. Film przedstawia problem pedofilii i wykorzystań seksualnych nieletnich skupionych wokół popularnego wśród gwiazd sopockiego klubu Zatoka Sztuki. W produkcji został wspomniany „Krystek”, któremu postawiono zarzuty 65 przestępstw seksualnych. W dokumencie pojawiają się również takie nazwiska jak Siwiec, Szyc, Wojewódzki czy Majdan. Wielu z nich wydało w tej sprawie oświadczenie. Tak samo postąpiła również Natalia Siwiec.

View this post on Instagram

#tulum #campaign

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Dokument Latkowskiego wzbudza wiele emocji, kontrowersji i nasuwa mnóstwo pytań. Film niewątpliwie jest poruszający, ponieważ jest w nim wspomniana tragedia związana z samobójstwem wykorzystanej seksualnie, 14-letniej Anaidy.

Natalia Siwiec wydała oświadczenie w sprawie filmu Latkowskiego

Wspomniana w filmie „Nic się nie stało” Natalia Siwiec wydała na swoim Instagramie oświadczenie, które rozpoczęła słowami:

„W związku z emisją filmu „Nic się nie stało” i przedstawionym w filmie, niezgodnym z prawem, procederem mającym miejsce w w Klubie „Zatoka Sztuki” w Sopocie stanowczo zaprzeczamy, abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi zdarzeniami, a także nie zgadzamy się z faktem wykorzystania naszego wizerunku.”

W dalszej części modelka informuje, że przedstawienie w dokumencie jej wizerunku jest sugerowaniem sprzecznych z prawdą informacji. Natalia przyznaje się, że bywała w klubie „Zatoka Sztuki”, ponieważ była do niego zapraszana przez marki w celach komercyjnych.

Oświadczenie zakończyło się słowami:

„Wyrażamy głębokie ubolewanie i sprzeciw wobec wszelkich czynów krzywdzących dzieci i kobiety. Wykorzystywanie słabszego położenia dzieci czy kobiet celem nadużyć seksualnych jest niedopuszczalne, a sprawcy tych czynów winni być surowo ukarani.”

Treść całego oświadczenia widnieje poniżej:

To jednak nie koniec. Natalia zamieściła na swoim profilu kolejny wpis, w którym napisała:

„Nieżyczliwi ludzie, wiedzący o nas więcej niż my sami, oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata i o niezliczoną ilość podłości. Nie będziemy dawać się terroryzować nieskończonymi pomysłami na temat naszej Rodziny i naszej przeszłości. Nasi prawnicy będą składać pozwy przeciwko tym (także komentującym), którzy naruszają zasady krytyki i szkalują nas inwektywami i brutalnymi oskarżeniami. Dosyć!”

Oświadczenie Kuby Wojewódzkiego znajdziecie TUTAJ, a Radosława Majdana TUTAJ.

Oglądaliście film „Nic się nie stało”? Co o nim sądzicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry