Natalia Siwiec zakupiła dom w Meksyku – tak wygląda jej sypialna!

26 stycznia 2022
Przez: : MC

Natalia Siwiec rozpoczęła już urządzanie nowego domu w Meksyku. Gwiazda postanowiła pochwalić się swoją skromną, aczkolwiek nastrojową sypialnią. Zobaczcie zdjęcia!

Kilka słów o Natalii

Natalia Siwiec to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych polskich modelek i influencerek, która największą popularność zyskała w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej, kiedy okrzyknięto ją Miss Euro 2012. Od tamtej pory gwiazda nie zatrzymuje się ani na moment, aktywnie działa w branży i stale się rozwija.

Zobacz także: Natalia Siwiec z córką w bliźniaczych stylizacjach

Natalia to obecnie jedna z najbardziej lubianych influencerek, która niezwykle aktywnie działa w sieci. Instagramowe konto modelki śledzi ponad 1,3 mln osób, a liczba ta stale rośnie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Natalia jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, informuje co u niej słychać, ale również przeprowadza liczne kampanie reklamowe.

Na swoim koncie ma również występ w programie Taniec z Gwiazdami, a także role w takich produkcjach jak Wkręceni, Królowa bezdomna czy Jak zostałem gangsterem. Jeśli chodzi o życie prywatne, Natalia od lat związana jest z z Mariuszem Raduszewskim z którym ma córkę Mię.

Sypialnia Natalii Siwiec

Od dłuższego już czasu Natalia chwaliła się regularnymi wyjazdami do Meksyku, a konkretnie do Tulum – jednego z najpopularniejszych miejsc w świecie celebrytów. Jak się okazuje, gwiazda postanowiła kupić tam posiadłość, a całkiem niedawno odbyła się parapetówka z okazji kupna nowego domu. Gwiazda dopiero zaczyna urządzać swoje cztery kąty, nie mniej jednak w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia.

Modelka pochwaliła się m.in. swoją minimalistyczną sypialnią, która na ten moment prezentuje się następująco:

Sypialnia Natalii Siwiec

Jak Wam się podoba?

źródło: Instagram Natalii Siwiec

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej