Połącz się z nami

Natalia Siwiec znowu skorzystała z usług chirurga plastycznego? Internauci nie mają wątpliwości!

Z życia gwiazd

Natalia Siwiec znowu skorzystała z usług chirurga plastycznego? Internauci nie mają wątpliwości!

Urody Natalii Siwiec może pozazdrościć nie jedna kobieta. Może wydawać się to dziwne, ale najwidoczniej nawet ona ma kompleksy, z którymi postanowiła walczyć. Operacje plastyczne nie są dla niej powodem do wstydu, a modelka otwarcie mówiła, że korzystała z usług chirurga plastycznego. Co tym razem zdecydowała sobie poprawić? Zobaczcie!

Natalia Siwiec jak na modelkę przystało, wzbudza zachwyt swoją urodą i idealną sylwetką. Nie ma więc nic dziwnego, że nie brakuje jej kontraktów reklamowych, a najczęściej możemy widywać ją na sesjach zdjęciowych, na których prezentuje kostiumy kąpielowe.

View this post on Instagram

#seszele #seszelenath #seychelles

A post shared by N?tH (@nataliasiwiec.official) on

Siwiec od zawsze z rozbrajającą szczerością przyznawała się do operacji plastycznych i pomimo tego, że otwarcie mówiła, które części ciała sobie poprawiła to internauci wciąż doszukują się innych zabiegów, na które Natalia nigdy się nie zdecydowała.

Swoją sławę zdobyła podczas Euro 2012, na których została zauważona przez oko kamery i okrzyknięta Miss tej wielkiej imprezy. Jakby mogło się wydawać, modelka nie ma powodów do kompleksów to i tak skorzystała z usług chirurga plastycznego. Co tym razem zmieniła w swoim wyglądzie?

Natalia od zawsze mówiła, że powiększyła sobie usta i piersi, ale coś innego nie dawało jej spokoju. Jak wyznała w jednym z wywiadów:

„Akceptuję siebie, chociaż mam wiele rzeczy, które chciałabym zmienić. Ale boję się. Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację, ale się boję. Ingerencja w twarz to nie jest robienie ust, które można rozpuścić. To już jest poważna operacja”.

Natalia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i musi liczyć się z tym, że internauci w sieci wyłapią niemal wszystko. Pod jednym z ostatnich zdjęć Natalii, pojawiły się pytania właśnie o to, czy przypadkiem nie poprawiła sobie nosa!?

„Dlaczego zrobiłaś operacje noska? Miałaś taki piękny”,

„To taki mocny retusz, czy nos jest po operacji?”– dopytują dociekliwi fani Natalii.

View this post on Instagram

Kiedy pomaluje cię ciotka @magdapieczonkamakeup

A post shared by N?tH (@nataliasiwiec.official) on

Modelka jak do tej pory nie skomentowała tego, lecz jej zdjęcie może dużo wyjaśniać. Siwiec ma na nim dużo mniejszy i zgrabniejszy nos, jednak mogłaby to być zasługa dobrze wykonanego makijażu, który spowodował, że nosek Natalii się optycznie zmniejszył.

Znając Siwiec i jej szczere wyznania na temat operacji plastycznych to niebawem dowiemy się jak jest naprawdę!

Wy też uważacie, że to zasługa chirurga czy może dobrze wykonanego makijażu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry