Natalia Szroeder pokazała pierwsze zdjęcie z Quebonafide. Jak oni się kochają!

8 lipca 2020
Przez: : W.M.

Piosenkarka, która od pewnego czasu spotyka się ze znanym raperem, dotychczas nie publikowała wspólnych zdjęć w sieci ze swoim wybrankiem. Natalia Szroeder pokazała pierwsze zdjęcie z Quebonafide.

Miłość między Natalia a Kuba kwitnie. To zdjęcie z pewnością to udowadnia. Sami zobaczcie.

Natalia Szroeder i Quebonafide to zdecydowanie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Mimo że spotykają się już od dwóch lat, wciąż nie wiele zdradzają na temat swojego związku. Zarówno piosenkarka, jak i raper starają się chronić prywatność, ale zdarza się, że zostają przyłapani przez paparazzi podczas spędzania wspólnych chwil.

Chociaż z pozoru kontrowersyjny wygląd Quebonafide przez wielu fanów nie pasował do spokojniej Natalii Szroeder, nic bardziej mylnego. W jednym z wywiadów, którego udzieliła wokalistka “Fleszowi”, zdradziła, co nieco o swoim wybranku.

„Kuba ma wiele pięknych cech. Jest bardzo wrażliwym i oczytanym gościem. Na naszych pierwszych spotkaniach właśnie ta jego wiedza o świecie najbardziej powalała mnie na kolana. Jest też po prostu dobrym człowiekiem, a to liczy się dla mnie najbardziej” – powiedziała w rozmowie z “Fleszem” Szroeder

https://www.instagram.com/p/B8Y2lPpD4JH/

Quebonafide oświadczył się Natalii Szroeder? Jest komentarz piosenkarki!

Natalia Szroeder pokazała pierwsze zdjęcie z Quebonafide.

25-letnia Natalia od lat rozwija swoją karierę muzyczną a jej największy hity jak “Lustra” czy “Parasole” znają miliony fanów. Szreder jako osoba medialna prowadzi także swój profil w mediach społecznościowych, gdzie raz na jakiś czas raczy swoim obserwatorów nowymi zdjęciami, które w dużej mierze dotyczą jej życia zawodowego.

Ostatnie zdjęcie, jakie opublikowała na swoim Instagramie Szroeder, bardzo pozytywnie zaskoczyło internautów. Natalia, która do tej pory nie chwaliła się w sieci fotkami z Quebonafide, pokazała pierwsze ich wspólne zdjęcie. Przy okazji wokalistka zdradziła, jak spędzała czas z ukochanym z okazji jego 29. urodzin.

Nie da się ukryć, że widok Natalii Szroeder i Quebonafide na wspólnym zdjęciu bardzo ucieszył ich fanów, którzy czekali na taką fotkę. Myślicie, że teraz zakochani będą publikować co raz więcej wspólnych zdjęć?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz