Natalia Topczyńska: [wiek, Farma 2, Instagram]

10 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Natalia jest kolejną uczestniczką, która dołączyła do farmerów w najnowszej edycji reality-show Farma. Kim jest, ile ma lat i co robi na co dzień? Wszystko o Natalii z Farmy 2.

Natalia Topczyńska: wiek

Natalia ma 33 lata i pochodzi Gdyni, gdzie pracuje jako agentka ds. nieruchomości, ale dodatkowo jest współwłaścicielką butiku. Wielką pasją uczestniczki Farmy jest sport. Kiedyś trenowała między innymi skok o tyczce, w którym zdobyła nawet mistrzostwo Polski. Praca i duch rywalizacji sprawił, że dziś cechuje ją upór i zdolność do poświeceń. Każdego dnia stara się znaleźć czas chociaż na kilka minut medytacji.

Natalia z Farmy jest wegetarianką. Jak przyznaje, nie jest w stanie zrobić krzywdy zwierzętom, dlatego nie wyobraża sobie jeść mięsa. Zdarza jej się jednak ulec pokusie, głównie czekoladzie.

Farma 2

Na początku roku na antenie stacji Polsat rozpoczęła się emisja drugiego sezonu reality-show Farma. W pierwszym odcinku widzowie mieli okazję poznać Natalię “Rudą”, Gabriele, Anię, Natalię “Młodą”, Pawła, Piotra, Adama oraz Ulę, ale w kolejnych odcinkach dołączyli do nich także nowi uczestnicy. Jedną z farmerek, która starać się będzie wygrać nagrodę główna w wysokości 100 tys. złotych, jest między innymi Natalia Topczyńska.

Uczestnicy, którzy zgłosili się do programu Farma, muszą liczyć się z szeregiem coraz to nowszych wyzwań. Farmerzy są pozbawieni dostępu do prądu, bieżącej wody, telefonów czy Internetu, a także możliwości kontaktu z bliskimi, zdani wyłącznie na siebie.

Zobacz także: Pierwszy odcinek Farmy 2 rozczarował widzów.

Natalia Topczyńska: Instagram

Natalia, tak jak pozostali uczestnicy Farmy, stara się aktywnie prowadzić swój profil w mediach społecznościowych. Instagram 33-latki internauci znaleźć mogą pod nazwą @ntliatop, który aktualnie śledzi niespełna 3 tys. obserwatorów.

źródło: Polsat/ Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej