Natalia Woś: [wiek, związek, Top Model 11, Instagram]

5 grudnia 2022
Przez: : M.J

Natalia Woś dzięki swojej determinacji doszła do wielkiego finału programu Top Model 11, gdzie w wielkim finale stoczy walkę o nagrodę główną i możliwość wejścia do świata mody. Sprawdźmy, co wiadomo o młodziutkiej modelce, która już raz pojawiła się w programie!

Natalia Woś: wiek

Natalia Woś ma dopiero 17 lat, co oznacza, że jest jedną z najmłodszych uczestniczek w tym sezonie. Mieszka w Żaganiu, gdzie nadal się uczy. Wielkim wsparciem są dla niej rodzice, którzy wspierali ją podczas udziału w programie Top Model.

Top Model 11
Natalia Woś

Natalia Woś: partner

Niestety nie wiadomo, czy serce Natalii jest zajęte.

Natalia Woś: Top Model 11

Natalia Woś brała już udział w programie Top Model. Niestety aspirująca modelka odpadła na poziomie bootcampu. Od tego czasu bardzo pracowała nas swoim ciałem, dużo trenowała oraz wcieliła w życie dietę. Ciężka praca nie poszła na marne. Natalia szybko urzekła jury i otrzymała zaproszenie na bootcamp, gdzie tym razem dała z siebie wszystko. Determinacja młodej modelki sprawiła, że Natalia doszła do ścisłego finału, gdzie wraz z pozostałymi rywalkami, którymi są Michalina Wojciechowska i Klaudia Nieścior zawalczy o nagrodę główną.

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 11: Oto finaliści najnowszej edycji. W sieci burza

Natalia Woś: Instagram

Natalię znajdziecie na portalu Instagram pod nazwą @natalliawos. Modelka dzieli się z obserwującymi ją osobami różnymi zdjęciami. Pokazuje, jak wygląda jej zwykła codzienność, wyjazdy, fotografie z sesji zdjęciowych oraz wiele innych. Obecnie jej profil zgromadził już blisko 50 tysięcy internautów!

Źródło: Instagram Natalii Woś

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej