Połącz się z nami

Natalia z „Rolnik szuka żony” jest w ciąży! Pokazała spory brzuszek

Natalia rolnik szuka

News

Natalia z „Rolnik szuka żony” jest w ciąży! Pokazała spory brzuszek

Uczestniczka 6. edycji reality-show wspólnie z mężem spodziewają się dziecka. Natalia z „Rolnik szuka żony” jest w ciąży!

Na profilu Natalii pojawiło się zdjęcie, na którym dumnie zaprezentowała ciążowe krągłości. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Natalia Niemiec była jedną z uczestniczek zakończonego ponad rok temu szóstego sezonu „Rolnik szuka żony”. Wspólnie z Martą oraz Gosią wybrane zostały przez rolnika Sławomira, który zaprosił je na swoje gospodarstwo, aby lepiej poznać. Mężczyzna ostatecznie podziękował Natalii za udział w programie i wybrał Martę, ale jak wiadomo, relacja ta nie skończyła się szczęśliwie.

Mimo iż Natalia w programie nie odnalazła prawdziwego uczucia, krótko po udziale w programie „Rolnik szuka żony” poznała tego jedynego. W połowie ubiegłego roku była uczestniczka reality-show pochwaliła się na swoim Instagramie, że jest już po ślubie.

Natalia z „Rolnik szuka żony” jest w ciąży

Okazuje się, że rodzina Natalii i jej męża już niedługo się powiększy. Niedawno na profilu gwiazdy „Rolnik szuka żony” pojawiło się zdjęcie z jej partnerem, na którym trudno nie zauważyć ciążowego brzuszka u Natalii.

Obserwatorzy ruszyli z gratulacjami na przyszłych rodziców.

Wszytskiego dobrego😉 gratulacje rodzinko”

„Gratulacje💕to pewnie najlepszy prezent”

„Wow, już w ciąży 😱😱😱 gratulacje !”

My również dołączamy do gratulacji, a przyszłym rodzicom życzymy dużo zdrowia i miłości.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry