Połącz się z nami

Natalia z „Rolnik szuka żony” odnalazła miłość?

Rozrywka

Natalia z „Rolnik szuka żony” odnalazła miłość?

Wiele wskazuje na o, że jedna z uczestniczek, które wzięły udział w popularnym programie, w końcu poznała kogoś bliskiego sercu! Natalia z „Rolnik szuka żony” odnalazła miłość?

Natalia była jedną z trzech kandydatek, które walczyły o miłość samotnego rolnika Sławomira. Ten jednak wybrał inną, ale piękna brunetka wcale nie rozpaczała z tego powodu. Zobaczcie, czym pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Czy to już miłość?

View this post on Instagram

#rolnikszukazony

A post shared by Natalia (@natalalala321) on

Przygoda w programie „Rolnik szuka żony”!

Natalia zgłosiła się do ostatniego sezonu programu „Rolnik szuka żony” z nadzieją, że na antenie znajdzie miłość u samotnego rolnika. Sławomir, o którego względy zabiegała, wybrał ją spośród wielu chętnych i samotnych kobiet. Razem z Martą i Małgosią zaprosił Natalię na swoje gospodarstwo, aby w kilka dni lepiej się poznać. Przez ten czas widzowie mieli okazję oglądać perypetie wszystkich uczestników. Gdy przyszedł moment wyboru, Sławomir przekazał prowadzącej Marcie Manowskiej, że wybrał Martę, a Natalia musiała opuścić jego gospodarstwo.

Po zakończeniu emisji programu Natalia razem z Dianą, która rywalizowała o serce Seweryna, zaprzyjaźniły się i ku zadowoleniu fanów programu, chętnie pokazują wspólne zdjęcie na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Natalia z „Rolnik szuka żony” odnalazła miłość?

Mimo iż Natalia zaciekle walczyła o sympatię Sławka, wcale nie rozpaczała z powodu tego, że jej nie wybrał. Być może Natalia już odnalazła swoją drugą połówkę i w końcu znajdzie szczęście u boku mężczyzny!

Jak się okazuje, dziewczyna zamieściła ostatnio na swoim Instagramie fotografię przedstawiającą bukiet czerwonych róż. Pod zdjęciem Natalia nie umieściła żadnego opisu, za to hasztagi, które dodała, mogą sugerować, że Natalia poznała kogoś bliskiego swemu sercu.

#dużo #red #róża #bukiet #piękny #odkogoś #dziekuje #środa #zawszemiło

Na razie Natalia nie zdradziła swoim obserwatorom, od kogo jest ten wyjątkowy prezent. Nie wiemy też, czy faktycznie odnalazła miłość, ale mamy nadzieje, że tak się właśnie stało. Życzymy Natalii wszystkiego najlepszego!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry