Natasza Urbańska ponownie zmieniła fryzurę. Co za metamorfoza

29 kwietnia 2021
Przez: : W.M.

43-latka odwiedziła fryzjera, a efekty mówią same za siebie. Zobaczcie, jak prezentuje się w nieco odmienionym wydaniu. Natasza Urbańska zachwyciła nową fryzurą.

View this post on Instagram

A post shared by NATASZA (@nataszaofficial)

Natasza Urbańska

Natasza Ubrańska od lat podbija polski show-biznes. 43-latka jest kobietą o wielu talentach. Piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa oraz prezenterka telewizyjna świetnie sprawdza się w każdej z tych ról. Od 1993 Urbańska związana z teatrem muzycznym Studio Buffo, z którym na scenie występowała w licznych spektaklach i widowiskach muzycznych.

Widzowie kojarzyć mogą Nataszę także z udziału w licznych reklamach i programach telewizyjnych. Piosenkarka wystąpiła w 10. edycji Tańca z gwiazdami, gdzie w parze Janem Klimentem zajęła drugie miejsce, przegrywając wówczas z Anną Muchą i Rafałem Maserakiem. Swój talent wokalny zaprezentowała także w pierwszej edycji Jak oni śpiewają, w której również otarła się o zwycięstwo.

Natasza od wielu lat związana jest z Januszem Józefowiczem. Urbańska i jej 18 lat starszy mąż bez wątpienia tworzą jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para w 2008 roku powitała na świecie swoją córeczkę Kalinę.

View this post on Instagram

A post shared by NATASZA (@nataszaofficial)

Natasza Urbańska zachwyciła nową fryzurą

Natasza bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Warto zaznaczyć, że Instagram Urbańskiej obserwuje już ponad 90 tys. internautów. Piosenkarka często zamieszcza w sieci wiele swoich zdjęć, ale ostatnie, które znalazło się na jej profilu, wyjątkowo wzbudziło nasze zainteresowanie.

Urbańska zdecydowała się na kolejne zmiany w swoim wyglądzie. 43-latka oddała się w ręce jednego z najbardziej cenionych polskich fryzjerów – Bartka Janusza, który przedłużył i nieco rozjaśnił włosy Nataszy.

Zobaczcie sami, jak Urbańska prezentuje się w nowej fryzurze.

Jak Wam podoba się nowa fryzura Nataszy? Jesteśmy przekonani, że gwiazda jeszcze nie raz zaskoczy fanów zmianami w swoim wyglądzie.

Zobacz także: Ostatnia metamorfoza Nataszy Urbańskiej zachwyciła fanów.

źródło: Instagram Natasza Urbańska, Instagram Barek Janusz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej