Połącz się z nami

Nathalia Fok i Maciek z „Love Island” są parą?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

Maciek Dąbrowski i Nathalia Fok są razem

News

Nathalia Fok i Maciek z „Love Island” są parą?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

Maciej Dąbrowski, uczestnik 3. edycji Love Island zamieścił zaskakujące zdjęcie na swoim InstaStory! Może ono sugerować, że Nathalia Fok i Maciek z Love Island są parą! Zobaczcie!

Nathalia Fok z Hotelu Paradise 3

Nathalia Fok to jedna z uczestniczek 3. edycji Hotelu Paradise. Atrakcyjna szatynka już pierwszego dnia na wyspie zawróciła w głowie mieszkańcom hotelu. Jednym z adoratorów Nathalii był Marcin, z którym nowa uczestniczka stworzyła bliższą relację w programie. Niestety ich związek nie przetrwał, gdyż po odejściu Fok, Marcin zauroczył się inną mieszkanką hotelu Karą, z którą tworzy związek po dzień dzisiejszy.

Zobacz także: Nathalia Fok powiększyła biust!

Nathalia bardzo przeżyła rozstanie z programowym partnerem, jednak po powrocie do Polski skupiła się na sobie i realizuje swoje marzenia. Od czasu zakończenia Hotelu Paradise, Nathalię łączono z wieloma przystojnymi mężczyznami. Spekulowano na temat jej związku z Kamilem z 2. edycji Hotelu Paradise. Jak się jednak okazała Nathalia i Kamil są jedynie przyjaciółmi.

Nathalia i Maciek z Love Island są parą?

Teraz w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie sugerujące, że piękna uczestniczka Hotelu Paradise tworzy bliższą relację z uczestnikiem 3. edycji konkurencyjnego programu randkowego – Love Island. Maciej Dąbrowski, który niestety nie znalazł miłości na hiszpańskiej wyspie zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym czule obejmuje i całuje Nathalię.

Nathalia z Hotelu Paradise i Maciek z Love Island są parą?
Nathalia Fok i Maciek Dąbrowski

Wiadomo, że Nathalia i Maciek wraz z innymi uczestnikami 2 i 3. edycjo Love Island wybrali się do Enerylandii. Czy rzeczywiście tych dwoje łączy coś więcej? O tym z pewnością przekonamy się już niebawem.

Przypomnijmy, że w Love Island 3 Maciek przez dłuższy czas był w parze z Anią i chociaż wydawało się, że tych dwoje idealnie do siebie pasuje, przystojny szatyn zostawił swoją partnerkę dla Zery. Fascynacja drobną brunetką nie trwałą jednak zbyt długo. Później Dąbrowski chciał bliżej poznać Laurę, jednak i ta relacja nie trwałą długo. Ostatecznie Maciek nie znalazł miłości w programie i wrócił do kraju jako singiel.

Czy znajomość Maćka i Nathalii to coś poważnego, czy zwykłe „kumpelstwo”? Jak myślicie?

Źródło: Instagram Nathalii Fok, Instagram Maćka Dąbrowskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry