Połącz się z nami

Nathalia Fok: [kim jest?, wiek, Hotel Paradise, Instagram]

Opisy gwiazd

Nathalia Fok: [kim jest?, wiek, Hotel Paradise, Instagram]

Nathalia Fok to kolejna z pięknych uczestniczek, które dołączyły do grupy zamieszkałej w ,,Hotelu Paradise’’. Nie da się ukryć, że kobieta wniesie powiew świeżości i na pewno namiesza w dotychczasowych relacjach. Jeśli jesteście ciekawi, co o niej wiadomo koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Nathalia Fok: wiek

Niewątpliwie, wielu widzów zadaje sobie pytanie, ile lat ma piękna Natalia, która dołączyła do grona uczestników programu ,,Hotel Paradise’’. Otóż, w sieci udało nam się dotrzeć do informacji, że w tym roku będzie obchodziła swoje 27. urodziny. W związku z tym, że brała udział w wyborach Miss Małopolski, można domyślać się także że pochodzi z Krakowa. Nie da się ukryć, że jej uroda robi naprawdę duże wrażenie, czego niewątpliwie nie omieszkają zauważyć panowie w telewizyjnym reality show emitowanym na antenie TVN Siedem.

Nathalia Fok: czym się zajmuje?

Jeśli wierzyć informacjom, które udało nam się znaleźć w Internecie, Nathalia była studentką kosmetologii.  Jak już wspominaliśmy, Nathalia na swoim koncie ma udział w konkursach piękności. Swoich sił próbowała między innymi w wyborach Miss Małopolski 2019. Co ciekawe, udało jej się nawet zakwalifikować do finałowej grupy. Jednakże, ostatecznie nie uplasowała się na żadnej z najwyższych pozycji. Z jej social mediów możemy dowiedzieć się również, że prowadzi agencję oprawy artystycznej.

Nathalia Fok: ,,Hotel Paradise’’

,,Hotel Paradise’’ to program emitowany na antenie TVN Siedem, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród telewidzów. Aktualnie, emitowane są odcinki trzeciego sezonu nagrywanego na malowniczym Zanzibarze. Nathalia dołączyła do grona uczestników jakiś czas po rozpoczęciu produkcji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z jej planem odbije partnera, którejś z aktualnych uczestniczek, a dzięki temu pozostanie w programie na dłużej.

Nathalia Fok: Instagram

Nathalia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @nathalia_fok. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 39 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry