Natychmiastowa karma – tak kończy się dręczenie zwierząt! [WIDEO]

9 marca 2020
Przez: : obcas

Natychmiastowa karma – tak kończy się dręczenie zwierząt! W sieci bardzo często pojawiają się nagrania, pokazujące jak bestialsko ludzie obchodzą się z niczego niewinnymi zwierzętami. Te w dodatku bardzo często są zwyczajnie bezbronne. Na szczęście świat bywa sprawiedliwy i niekiedy bardzo szybko daje nauczkę sprawcom cierpienia. Tak było i tym razem, a wideo, które staje się coraz bardziej popularne w sieci, opublikowano w serwisie reddit.com. Można zobaczyć je poniżej.

Natychmiastowa karma – tym osobom złe traktowanie zwierząt nie uszło na sucho

W ostatnim czasie – niestety – dość często można spotkać się z agresją ludzi skierowaną w stronę istot słabszych. Tym samym celem złych osób nierzadko stają się zwierzęta. Choć w Polsce takowe sytuacje można kojarzyć przede wszystkim z okaleczaniem, dręczeniem i porzucaniem w głównej mierze psów, na świecie cierpią także inne gatunki. W sieci ogromną popularnością cieszą się nagrania prezentujące tak zwaną “instant karma”, a więc natychmiastową karmę – a mówiąc inaczej – błyskawiczną nauczkę od losu. Nie inaczej było i tym razem, a wideo opublikowane w serwisie reddit.com, doczekało się już naprawdę pokaźnej liczby wyświetleń.

ZOBACZ TAKŻE: KORONAWIRUS W POLSCE – SĄ KOLEJNE PRZYPADKI. W SUMIE W NASZYM KRAJU ODNOTOWANO 11 ZACHOROWAŃ. JEDNA OSOBA WE WROCŁAWIU W STANIE CIĘŻKIM. NOWE ZACHOROWANIA W RACIBORZU I WARSZAWIE. W JAKIM STANIE SĄ INNI PACJENCI?

Niemiłosiernie popędzany i męczony byk, postanowił zmienić trasę. Pasażerowie powozu zapamiętają to na długo

Nagranie, które staje się coraz bardziej popularne w serwisie reddit.com – według niektórych użytkowników strony – pochodzi prosto z Indii. Trwają dywagacje, czy widoczne na nim zwierzę to krowa czy byk, jednakże większość jest zdania, że mowa o tym drugim. Byki w Indiach mają być bowiem bardzo popularne.

Na wideo widać osoby poruszające się specjalnym powozem, który ciągnie właśnie wspomniany wcześniej byk. Zwierzę pędzi ile sił w nogach, będąc nieustannie boleśnie poganianym bolesnymi uderzeniami. Jego koszmar jednak wkrótce się kończy – wszystko przez zmianę trasy, którą siedzący na powozie zapamiętają z pewnością na długo. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Oh well! I`m a little happy now from r/instantkarma

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej