Połącz się z nami

Nick Carter obawia się o życie swojej rodziny! Zagrożeniem jest jego brat! Wielka afera na Twitterze!

Z życia gwiazd

Nick Carter obawia się o życie swojej rodziny! Zagrożeniem jest jego brat! Wielka afera na Twitterze!

Nicka Cartera znają wszyscy fani zespołu „Backstreet Boys”. Uroczy blondyn, w którym kochało się mnóstwo nastolatek, teraz znowu jest na językach mediów. A to wszystko za sprawą jego brata Aarona Cartera, który publicznie przyznał się do poważnej choroby. Teraz jak się okazuje, Nick Carter obawia się o życie swojej rodziny!

Jakiś czas temu w amerykańskim programie „The Doctors” brat Nicka Cartera, Aaron wyznał, że zdiagnozowano u niego chorobę psychiczną. Jak się również okazuje, jest to mnóstwo zaburzeń. W mediach społecznościowych, członek zespołu „Backstreet Boys” i brat Aarona Cartera, Nick Carter po tej wiadomości wystąpił o zakaz zbliżania się brata do niego i swojej rodziny!

Nick Carter obawia się o życie swojej rodziny! Zagrożeniem jest jego brat! Wielka afera na Twitterze!

Kiedy młodszy z braci w amerykańskim programie wyznał, że boryka się z szeregiem chorób, media zaczęły rozpisywać się na ten temat. Pokusił się nawet o to, że do studia przyniósł reklamówkę pełną lekarstw. Jak już również wiemy, jego choroby są na podłożu psychicznym.

Najwidoczniej po tej wiadomości jego starszy brat Nick, zaczął obawiać się o życie swojej rodziny. Jak czytamy na jego Twitterze wystąpił on o zakaz zbliżania się!

„W świetle ostatnich alarmujących zachowań Aarona i jego wyznań, że myślał i planował zabicie mojej ciężarnej żony i naszego nienarodzonego dziecka, nie miałem innego wyboru. Razem z siostrą wystąpiliśmy o zakaz zbliżania się dla Aarona, żeby chronić naszą rodzinę. Kocham brata i mam szczerą nadzieję, że otrzyma odpowiednią pomoc, zanim wyrządzi krzywdę sobie lub komuś innemu”.

Źródło:
https://twitter.com/nickcarter

Na ten wpis nie omieszkał odpisać jego młodszy brat. Jak widzimy na Twitterze, nie w jednym wpisie, ale w wielu zaczął tłumaczyć się wszystkim, jak cała sytuacja wygląda z jego strony. Widzimy również, że na wszelkie sposoby próbuje wytłumaczyć się z tej sytuacji!

„Pracuję nad sobą każdego dnia i tylko ja jestem dla naszej rodziny dobry. Byłem na weselu siostry. Byłem na pogrzebie. On się nie pojawił”

„Każdy, kto mnie zna, wie, że nigdy nie skrzywdziłbym nawet muchy. Nigdy nie byłem oskarżony o gwałt i pobicie, ale to JA jestem tym „agresywnym”

Tym ostatnim komentarzem wbił szpilę starszemu bratu. Przypominamy, że piosenkarz ostatnio był oskarżony o gwałt na osobie nieletniej, na jednym z koncertów grupy „Backstreet Boys”.

Jak również można zauważyć, Aaron chce udowodnić, że zakaz zbliżania się wystosowany przez starszego brata to tylko próba ukrycia afery o gwałt z Nickiem w roli głównej!

Wszystkie wpisy Aarona Cartera zobaczycie TUTAJ!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry